آیفون 6 زودتر از شهریورماه سال جاری معرفی نخواهد شد

آیفون 6 زودتر از شهریورماه سال جاری معرفی نخواهد شد

همانطور که شب گذشته با زومیت در کنفرانس توسعه‌دهندگان اپل، WWDC 2014 اپل همراه بودید، کوپرتینویی‌ها پرده از آخرین نسخه‌ی سیستم‌‌عامل‌های OS X و iOS برداشتند. iOS 8 از دیشب برای توسعه‌دهندگان در دسترس قرار گرفت، اما استفاده از آن برای عموم زودتر از سپتامبر (شهریورماه) میسر نخواهد شد که نشان از معرفی آیفون پس از انتشار iOS 8 دارد.

 همانطور که اشاره کردیم، نسخه‌ی جدید iOS از دیشب برای توسعه‌دهندگان منتشر شد، اما نسخه‌ی اصلی این سیستم‌عامل در پاییز روانه‌ی بازار خواهد شد. همانطور که می‌دانید اپل براساس سنت همیشگی خود، تلفن‌های‌هوشمند آیفون را در شهریور ماه معرفی می‌کند که با اعلام عرضه‌ی iOS 8 در سپتامبر، می‌توان این چنین استنباط کرد که آیفون ۶ در پاییز معرفی خواهد شد.

انتظار می‌رود آیفون۶ در پایان سپتامبر معرفی شود. با نگاهی به تاریخ معرفی آیفون‌ها عرضه شده در سال‌های گذشته، می‌توان متوجه شد که احتمال معرفی آیفون ۶ در کمی قبل از سپتامبر نیز متصور است. آیفون 4S در ۱۴ اکتبر 2011، آیفون 5 در ۲۱ سپتامبر 2012 و آیفون 5S در 20 سپتامبر 2013 معرفی شده است. به‌نظر می‌رسد iOS 8 در میانه‌های سپتامبر معرفی شده و آیفون ۶ نیز به فاصله‌ی اندکی از آن رخ‌نمایی خواهد کرد.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید