لیست تمامی گوشی‌های سامسونگ که بروزرسانی به اندروید کیت‌کت را دریافت خواهند کرد؛ نام گلکسی S3 مدل GT-I9300 دیده نمی‌شود

لیست تمامی گوشی‌های سامسونگ که بروزرسانی به اندروید کیت‌کت را دریافت خواهند کرد؛ نام گلکسی S3 مدل GT-I9300 دیده نمی‌شود

اگر تمایل دارید بدانید که کدام‌ گوشی‌های قدیمی ساخته شده توسط سامسونگ به جدیدترین نسخه از سیستم‌عامل اندروید بروزرسانی خواهند شد، در ادامه این مطلب با زومیت همراه باشید.

درست است که شاید بسیاری از کاربران گوشی‌های اندرویدی سامسونگ کم و بیش می‌دانستند کدام مدل از گوشی‌ها بروزرسانی جدید را دریافت می‌کنند، اما اکنون به لطف اطلاعاتی که در ادامه این مطلب آمده، می‌دانیم که هر یک از گوشی‌ها دقیقاً چه زمانی این بروزرسانی را دریافت خواهند نمود.

گوشی‌هایی که تا چند هفته‌ی دیگر به نسخه‌ی 4.4 از اندروید مهاجرت می‌کنند عبارت‌اند از: Galaxy Note II LTE SM-N7105، Galaxy Note 3 Neo SM-N750 و Galaxy S III LTE.

در خردادماه امسال انتظار می‌رود گوشی‌های Galaxy S 4 Mini (هر دو مدل ساده و  ال تی ای و ، Galaxy Mega 5.8، Galaxy Mega 6.3 و Galaxy Grand 2) به کیت‌کت تجهیز شوند.

Samsung-Android-44-KitKat-updates-list

متأسفانه خبر بد برای دارندگان نسخه‌ی معمولی گلکسی اس 3 این است که به نظر می‌رسد به دلیل بروز برخی مشکلات فنی، پروژه‌ی بروزرسانی این گوشی به کیت‌کت به طور کامل لغو شده باشد. البته کاربران می‌توانند امیدوار باشند تا متخصصان سامسونگ هر چه زودتر راهی را برای ارائه‌ی این بروزرسانی بیابند.

نظر شما در مورد این جدول و آمارش چیست؟ چرا سامسونگ نتوانسته این بروزرسانی را برای نسخه‌ی معمولی گلکسی اس 3 آماده کند؟


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید