تصویر منتسب به جی۳ فاش شد؛ حاشیه‌های باریک در کنار بدنه‌ی مات صیقلی از جنس پلی‌کربنات

پنج‌شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۱
مطالعه 2 دقیقه
کمپانی‌های اندروید یک به یک در حال معرفی و عرضه‌ی پرچمداران سال خود به بازارها هستند. سامسونگ و اچ‌تی‌سی محصولات خود گلکسی S5 و اچ‌تی‌سی وان را به بازار عرضه کرده‌اند. سونی نیز اکسپریا Z2 را معرفی کرده، ولی هنوز خبری از آن در بازار‌های اصلی نیست. یکی از محصولاتی که سال گذشته برای اندرویدی‌ها خط و نشان کشید، جی۲ بود که رفته‌رفته به معرفی نسل جدید آن نزدیک می‌شویم. روز گذشته تصاویری از ال‌جی ایسای منتشر شد که براساس گمانه‌زنی‌ها جی۳ شباهتی نزدیک به آن خواهد داشت. حال تصویری منتسب به جی۳ منتشر شده است که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.
تبلیغات

جی۳ هنوز بک تلفن‌هوشمند غیررسمی است که بخش اعظمی از مشخصات منتسب به آن ساخت شایعات و شواهدی است که کارشناسان با استناد به آن‌ها به پیش‌بینی این تلفن‌هوشمند پرداخته‌اند. براساس آخرین تصاویر منتشر شده‌ی منتسب به این تلفن‌هوشمند، تصویر و اطلاعات منتسب این تلفن‌هوشمند توسط یکی از منابع آگاه داخلی درز کرده است.

همانطور که می‌دانید گویا ال‌جی در جی۳ از یک صفحه‌ی نمایش با رزولوشن 2,560 در 1,440 بهره خواهد برد. منبع مورد نظر نیز که این ابزار را از نزدیک رویت کرده، کیفیت صفحه‌ی نمایش آن را خارق‌العاده توصیف نموده است، همچنین گویا ال‌جی به لطف توانایی در مورد کاهش حاشیه‌ی تصویر، موفق به تعبیه‌ی صفحه‌ی نمایش 5.5 اینچی در قابی به اندازه‌ی گلکسی S5 شده که صفحه‌ی نمایش آن 5.1 اینچ است.

همچنین وی الگوی طراحی نسل جدید را منطبق بر جی۲ عنوان کرده است که بارزترین ویژگی آن بهره‌گیری از کلیدهای فیزیکی در پشت است. بر مبنای گفته‌های این منبع، جی۳ دارای بدنه‌ی پلاستیی مات صیقلی در پشت است که تا حدودی یادآور الگوی مورد استفاده در اچ‌تی‌سی وان جدید است، هرچند اچ‌تی‌سی با بکارگیری از فلز متمایز از دیگر رقبا است. گویا ال‌جی در جی۳ امکان جابجا کردن قاب پشتی را فراهم کرده است که از این‌رو می‌توان به تعبیه حافظه‌ی میکرو SD ار طریق پشت تلفن‌هوشمند امیدوار بود.

تمامی کلیدهای فیزیکی به پشت دستگاه منتقل شده و فقط می‌توان از کلید‌های روی صفحه‌ی نمایش در جلوی تلفن‌هوشمند استفاده کرد. همچنین ال‌جی یک لامپ ال‌ای‌دی را روی کلید روشن/خاموش قرار داده است. ضمناً کلیدهای فیزیکی نسبت به جی۲ کوچک‌تر شده است.

هنوز اطلاعات دقیق در مورد دوربین ارائه نشده است، اما می‌توان در تصویر منتسب به این تلفن‌هوشمند فلاش دو گانه را در کنار دوربین دید. همچنین شیار مشکی رنگی نیز در سمت دیگر دوربین قرار دارد که نمی‌توان به روشنی در مورد آن سخن گفت.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات