مهاجرت از آیفون به HTC One به کمک HTC Sync Manager

مهاجرت از آیفون به HTC One به کمک HTC Sync Manager

کوچ از اکوسیستمی مانند iOS به اندروید با دردسرهایی همراه است که از جمله آن‌ها می‌توان به انتقال مخاطبان، عکس‌ها و تصاویر پس زمینه  اشاره کرد. HTC نیز به این امر واقف بوده و برای راحتی کاربران جدید خود راهکاری اندیشیده تا بتوانند به آسانی اطلاعات خود را انتقال داده و با آرامش بیشتری به محیط جدید عادت کنند. برای آشنایی با چند و چون این کار، ادامه مطلب را از دست ندهید.

تنها چیزی که نیاز دارید، یک کامپیوتر با یک درگاه USB و نرم افزار آیتونز است.  ابتدا باید برنامه‌ی  HTC Sync Manager را نصب کنید که می‌توانید آن را به رایگان از وب سایت HTC دریافت کنید.

 1

پس از نصب و اجرای برنامه، HTC One را به کامپیوتر خود وصل کرده، بر روی گزینه‌ی  More و سپس iPhone TRANSFER کلیک کنید. حالا باید بک‌آپی که قبلا توسط آیتونز از اطلاعات خود گرفته‌اید را به برنامه بدهید.

1_1 

برای گرفتن بکاپ، آیفون را به کامپیوتر متصل کرده، آیتونز را اجرا و مطابق تصویر زیر عملیات را انجام دهید.

2

حالا از داخل لیست، مواردی که می‌خواهید به تلفن وان جدیدتان منتقل شود را انتخاب کنید. همانطور که مشاهده می‌کنید، گزینه‌هایی چون: Contacts به معنی مخاطبان، Calendar به معنی تقویم برای همگام سازی رویدادها، Messages برای پیام‌های ارسالی و دریافتی، Camera Roll برای عکس‌های گرفته شده توسط دوربین، Wallpaper برای تصاویر پس زمینه، Bookmarks برای لیست وب سایت‌های بوکمارک شده در مرورگر سافاری را در اختیار دارید.

3

پس از کلیک بر روی گزینه‌ی Start، بی‌درنگ به صفحه اصلی برنامه منتقل می‌شوید و ممکن است که فکر کنید که کار تمام است و دستگاه را جدا کنید، اما بدانید که عجله همیشه بلای جان است، پس صبور باشید و شکیبایی پیشه کنید تا وضعیت عملیات که در قسمت پایینی صفحه سمت چپ در حال نمایش است، به اتمام برسد.

4

کاربران تلفن‌های اندرویدی نیز می‌توانند برای مهاجرت به HTC One از همین نرم افزار استفاده کنند.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده