پنج صفحه خانه برتر اندروید

شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۲
مطالعه 3 دقیقه
اگر از ظاهر یکنواخت و تکراری تلفن هوشمند اندرویدی خود خسته شده‌اید و این موضوع روی دوستی شما با تلفن‌تان تاثیرگذاشته با زومیت برای معرفی 5 صفحه خانگی برتر همراه شوید.
تبلیغات

1. Subway

android-launchers-1

خالق این صفحه طراح نام آشنا با نام کاربری GaRyArTs است. این صفحه خانگی جذاب و مهیج قطعا یکی از جذاب‌ترین صفحاتی است که شما می‌توانید داشته باشید. اگر مجذوب آنچه می‌بینید شدید بهتر است سری به صفحه مخصوص آن در My Colorscreen زده و هرآنچه برای ایجاد این تغییرات لازم است را دریافت کنید.

2. Light

android-launchers-2

صفحه‌ی خانگی بعدی در عین سادگی تلفیقی از نور و آینده را به تلفن هوشمند شما هدیه می‌دهد. مراحل ایجاد این صفحه تلفیقی از Nova luancher، Zooper Widget ،simple calendar و Light Go Launcher Ex Theme Icon Pack است. ضمنا شما می‌توانید ویجت آب و هوا را نیز به صفحه اصلی خود بکشانید.

این صفحه خانگی را نیز از صفحه مخصوص آن در My Colorscreen می‌توان یافت.

3. Watchdogs

android-launchers-3

بازی Open World یوبی سافت انگار قصد خاموشی ندارد از تم ها و تصاویر این بازی تا حضور بر روی لیوان‌ها و لباس‌ها. اما این بار این بازی به سوژه‌ای برای طراحی صفحه خانگی اندروید تبدیل شده که حال و هوای بازی را به تلفن هوشمندتان می آورد.

مراحل و محتویات این پوسته نیز از آدرس صفحه آن در My Colorscreen قابل دسترس است.

4. Circuit

android-launchers-4

ایده استفاده از دایره‌های تو در تو یکی از جالب‌ترین ایده طراحان است که هر یک به زعم خود دستی در آن برده، خلاقیت خود را به نمایش گذارده است. برای استفاده از این صفحه شما نیاز به نرم‌افزار Zooper Pro نیز دارید. سایر محتوایات از پیوند این صفحه در My Colorscreen قابل دسترسی است.

5. Trixus

android-launchers-5

اخرین صفحه خانگی این بخش اثر یکی از طراحان با نام کاربری Dion Rahadian می‌باشید که در نگاه اول هر بیننده ای را جذب زیبایی و رنگبندی خود می‌کند. مراحل نصب این صفحه به همراه محتویات ملزوم در آدرس این صفحه در My Colorscreen یافت می‌شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات