دادگاه اپل و اپیک گیمز با جنجال تلفنی طرفداران آغاز شد

دادگاه اپل و اپیک گیمز با جنجال تلفنی طرفداران آغاز شد

در آغاز دادگاه اپل و اپیک گیمز، طرفداران دو شرکت وارد کنفرانس صوتی مراسم شدند و شروع‌ به موضع‌گیری علیه هم کردند؛ درحالی‌که دادگاه نمی‌توانست صدای آن‌ها را قطع کند. 

شب گذشته فرایند دادرسی به پرونده‌ی اپل و اپیک گیمز که با محوریت اپ استور تشکیل شده است، آغاز شد. به گزارش 9to5Mac، جلسه‌ی استماع دادگاه «با هرج‌و‌مرج آغاز شد»؛ زیرا دادگاه نتوانست صدای شرکت‌کنندگان در جلسه را قطع کند و تعداد زیادی از طرفداران اپل و فورتنایت خط تماس را اشغال کردند.

دادگاه اپل و اپیک گیمز به‌صورت زنده استریم نمی‌شود؛ اما در وب‌سایت رسمی دادگاه منطقه‌ایِ ایالات متحده شماره تماسی برای شرکت در مراسم به‌ شکل صوتی قرار داده شده است. پیش از آنکه جلسه‌ی استماع آغاز شود، تعداد زیادی از کاربران اپل و فورتنایت با آن شماره تماس گرفتند و شروع‌ به بحث درباره‌ی نتیجه‌ی پرونده کردند. طرفداران وفادار به فورتنایت بارها در تماس گفتند: «فورتنایت را آزاد کنید.»

ونچربیت به مباحث جالب دیگری نیز که بین طرفداران اپل و فورتنایت رد و بدل شده است اشاره کرد. مثلاً فردی گفت:‌ «تیم سویینی بهتر می‌داند چه کار می‌کند. اگر یک بار اشتباه کند، iOS را از دست خواهیم داد. این تماس، زنده است.» فردی دیگر گفت: «اپیک گیمز اشتباه کرد و اپلیکیشنش روی iOS را از دست داد.» زمان زیادی نگذشته بود که یک نفر فریاد زد: «اپیک گیمز! اپیک گیمز!»

در ادامه یکی از کسانی که مشغول گوش دادن به حرف‌ها بود، شروع به حرف زدن کرد و گفت روند دادرسی احتمالا سه هفته به طول می‌انجامد. کاربر دیگری شروع‌ به پخش آهنگ تراویس اسکات کرد. تراویس اسکات مدتی پیش کنسرتی در فورتنایت برگزار کرد که ده‌ها میلیون نفر از آن استقبال کردند. تعداد زیادی از افراد مشغول فحش دادن شدند. گاهی اوقات پیش می‌آمد که ده‌ها نفر می‌خواستند هم‌زمان حرف بزنند. در این بین فردی برای کانال یوتیوبش تبلیغات انجام می‌داد. 

در نهایت دادگاه متوجه شد سیستم تلفنی چگونه کار می‌کند و صدای همه قطع شد. ایوت گونزالز راجرز، قاضی دادگاه، گفت: «فکر می‌کنم خطوط تلفن را تحت کنترل گرفته‌ایم. این مشکل در آینده رخ نخواهد داد.»

بر اساس اطلاعات رسمی، دادگاه اپل و اپیک گیمز قرار است سه هفته به طول بیانجامد.

منبع 9to5mac
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده