ایلان ماسک میزبان برنامه Saturday Night Live می‌شود

ایلان ماسک میزبان برنامه Saturday Night Live می‌شود

صفحهٔ رسمی برنامهٔ Saturday Night Live اعلام کرده است که ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و اسپیس‌ ایکس، در تاریخ ۸ می (۱۸ اردیبهشت) میزبان این برنامه خواهد بود.

ایلان ماسک بیشتر به خاطر تأسیس شرکت‌هایی مانند تسلا و اسپیس ایکس شناخته می‌شود؛ اما کارهای اخیر وی از جمله توییت‌های جنجالی در مورد مسائل مختلف  و به‌خصوص بیت کوین، سبب شده است او در میان افراد خارج از حوزهٔ فناوری نیز معروف شود. 

اخیرا صفحهٔ رسمی برنامهٔ Saturday Night Liveا(SNL) توییتی منتشر کرده است که طبق آن، ایلان ماسک ۸ می (۱۸ اردیبهشت) میزبانی  این برنامه را به عهده خواهد داشت. The Verge گزارش می‌دهد که مایلی سایرس مهمان دیگر برنامه خواهد بود و برخی از آهنگ‌های خود را به‌صورت زنده اجرا خواهد کرد.

با نگاهی به توییت‌های ایلان ماسک می‌توان گفت که وی شخصیتی طناز دارد؛ اما مشخص نیست که آیا می‌تواند برای ۹۰ دقیقه مردم را بخنداند یا خیر. درواقع می‌توان گفت چالشی بزرگ بر سر راه مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس قرار دارد و باید میزبانی یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های تلویزیونی را به عهده بگیرد.

توییت برنامه Saturday Night Live در مورد حضور ایلان ماسک

ماسک طی سال‌های گذشته در برنامه‌های مختلفی به‌عنوان مهمان حضور داشته است که از آن جمله می‌توان به حضور وی در فیلم مرد آهنین ۲ (Iron Man 2)، سریال بیگ‌بنگ تئوری، سیمپسون‌ها و یانگ شلدون اشاره کرد؛ اما جنجالی‌ترین برنامه‌ای که او در آن شرکت داشت، پادکست جو روگان بود که طی آن، ایلان ماسک ماری‌جوانا استعمال کرد.

ایلان ماسک توانسته است با حرکات عجیب خود نظرات بسیاری را جلب کند و در مرکز توجهات رسانه‌ها قرار بگیرد؛ اما به‌شدت مورد انتقاد برخی از کاربران در فضای مجازی قرار می‌گیرد. بسیاری از کاربران به‌خصوص در حوزهٔ فناوری، حرکات ایلان ماسک را برازندهٔ مدیری در سطح شرکت‌هایی مانند تسلا و اسپیس ایکس نمی‌دانند.

بااین‌حال حرکات ایلان ماسک توانسته است به شهرت و معروفیت وی اضافه کند. باید دید حضور وی به‌عنوان میزبان برنامهٔ Saturday Night Live چگونه پیش خواهد رفت و آیا مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس بار دیگر جنجال‌آفرین خواهد شد یا خیر.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده