۱۵۰۰ پهپاد، کد QR عظیمی در آسمان شانگهای ایجاد کردند

۱۵۰۰ پهپاد، کد QR عظیمی در آسمان شانگهای ایجاد کردند

شرکت بیلی‌بیلی ۱۵۰۰ فروند پهپاد را در آسمان شانگهای به پرواز درآورد و کد QR عظیمی خلق کرد. افرادی که در آنجا بودند با اسکن این کد توانستند بازی Princess Connect! Re:Dive را دانلود کنند.

پهپاد‌ها را می‌توان به‌ شکلی برنامه‌ریزی کرد که هماهنگ با هم پرواز کنند؛ دقیقا همچون یک دسته سرباز کاملا آموزش‌دیده. این پهپادها می‌توانند با داشتن چراغ، در آسمان شب طرح‌های جالبی ایجاد کنند و تاکنون شرکت‌های مختلف، رکوردهایی در این زمینه ثبت کرده‌اند.

آن‌طور که Afaqs می‌نویسد، اخیرا یکی از شرکت‌های بزرگ چینی در حوزه‌ی بازی و سرگرمی به نام بیلی‌بیلی، از طریق پهپادهایی که به‌صورت هم‌زمان به پرواز درآورده بود کد QR عظیمی خلق کرد تا یک‌سالگی بازی Princess Connect! Re:Dive را گرامی بدارد. پرواز پهپادهای بیلی‌بیلی در شهر شانگهای اتفاق افتاد. 

طرفداران توانستند با گوشی هوشمند خود کد QR عظیمی که توسط ۱۵۰۰ فروند پهپاد در آسمان به نمایش درآمده بود، اسکن و بازی را دانلود کنند. پرواز هم‌زمان پهپادها در سال گذشته‌ی میلادی بسیار خبرساز شد. در آن زمان شرکتی چینی به نام SDICT با پرواز هم‌زمان ۳۰۵۱ فروند پهپاد، رکورد گینس را جابه‌جا کرد.

شما کاربران زومیت چه دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

منبع afaqs
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده