اپیسر حافظه فلش AH173 را با دو کانکتور USB و میکرو USB معرفی کرد

اپیسر حافظه فلش AH173 را با دو کانکتور USB و میکرو USB معرفی کرد

محبوبیت گوشی‌‌های هوشمند، تبلت‌‌ها و همچنین افزایش نیاز به این دستگاه‌ها هر لحظه در حال افزایش است. در همین راستا شرکت اپیسر که جزو مطرح‌ترین عرضه کنندگان انواع مختلف حافظه در دنیا است نسبت به تولید حافظه فلش AH173 OTG برای دستگاه‌‌های هوشمند همراه، اقدام کرده است. AH173 با در اختیار داشتن دو رابط اتصال USB و micro USB، طراحی فلزی، ابعاد کوچک و حجم ذخیره‌‌سازی بالا ‌می‌تواند گزینه مناسبی برای ذخیره و انتقال حجم بالای اطلاعات بین ابزارهای موبایل و کامپیوترهای شخصی باشد.

حافظه AH173 ساخت اپیسر توانایی ذخیره انواع فایل‌‌های چند رسانه‌‌ای و مدارک کاری و همچنین قابلیت اتصال سریع به انواع گوشی‌‌های هوشمند و تبلت‌‌ها را دارد. بدنه AH173 از آلیاژ روی ساخته شده و طراحی آن کاملاً با انواع امور اداری و تجاری هماهنگی دارد.

وجود دو رابط USB و microUSB نیز انتقال ساده و سریع فایل بین کامپیوتر، نوت بوک و وسایل هوشمند را ممکن ساخته است. اپیسر به شکلی هوشمندانه‌ای این دو رابط را در بدنه کوچک AH173 تعبیه کرده وآن را به نحوی طراحی نموده که نیاز‌‌های کاربران مختلف را برآورده سازد. سرعت انتقال اطلاعات از طریق این حافظه بسیار بیشتر از روش‌‌هایی همچون اتصال بلوتوث یا Wi-Fi است که به طور معمول برای انتقال فایل‌ها بین کامپیوتر و وسایل هوشمند به‌‌کار برده می‌شود. برخلاف اتصالات بی‌‌سیم، هیچ‌‌گونه تداخل یا محدودیتی در کار با AH173 وجود ندارد و به شکلی موثر می‌تواند در زمان صرفه جویی کند.

بدنه یکپارچه، زیبا و شکیل AH173 چشمگیر، مقاوم و کاربردی است. پوشش پورت USB نیز به‌‌نحوی طراحی شده که به بدنه متصل باقی بماند تا مانع از گم شدن آن شود. ضخامت این حافظه فلش تنها شش میلی‌‌متر است و به همین خاطر می‌توان آن را حتی در کیف پول جیبی نیز قرار داد! AH173 در ظرفیت‌‌های 8 تا 32 گیگابایت تولید شده است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده