پاناسونیک در نمایشگاه NAB 2012 از حافظه microP2 در ابعاد کارت SD رونمایی کرد

پاناسونیک در نمایشگاه NAB 2012 از حافظه microP2 در ابعاد کارت SD رونمایی کرد

دوربین‌های فیلم‌برداری دیجیتال کنونی که پاناسونیک نیز یکی از اصلی‌ترین تولیدکنندگان آنهاست، برای ذخیره فیلم از حافظه P2 استفاده می‌کنند. پاناسونیک در نمایشگاه NAB از حافظه‌ای جدید به نام microP2 رونمایی کرده که درواقع همان عملکرد P2 و سرعت را در ابعادی کوچکتر (به اندازه یک کارت SD) دارد. این حافظه جدید، می‌تواند راه را برای تولید دوربین‌هایی با ابعاد کوچکتر، هموار کند.

پاناسونیک در نمایشگاه NAB 2012 از کارت‌های حافظه جدید خود با نام microP2 پرده‌برداری کرد. دوربین‌های فیلم‌برداری حرفه‌ای که از P2 به خاطر سرعت بالای انتقالش استفاده می‌کنند، اکنون از همان عملکرد P2 اما در سایز SD، بهره خواهند برد.

پاناسونیک همچنین از یک آداپتور که همراه با MicroP2 عرضه می‌شود، پرده‌برداری کرد. این آداپتور کارت‌های حافظه جدید در سایز میکرو را با سخت‌افزار مبتنی بر PCMCIA موجود در دوربین‌ها سازگار می‌کند. البته قبل از استفاده از آداپتور، فریم‌ور دستگاه باید آپگرید شده‌ باشد. در نظر داشته باشید همه این‌ها مربوط به آینده است چرا که تا بهار 2013 این محصول راهی بازار نخواهد شد. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، ابعاد این کارت حافظه تقریبا به اندازه یک بند انگشت است.

panasonic-microp2

منبع: Engadget | لینک مطلب

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید