سری مختلف لپ تاپ های Asus را بشناسید تا هنگام خرید اشتباه نکنید

سری مختلف لپ تاپ های Asus را بشناسید تا هنگام خرید اشتباه نکنید

برندهای مختلف برای محصولات خود نام های متفاوتی انتخاب می‌کنند. شما باید سری های مختلف این محصولات را بشناسید تا بتوانید بهترین انتخاب بین آن‌ها را داشته باشید. Asus نیز از جمله برند هایی است که برای سری های مختلف لپ تاپ هایش نام های متفاوتی انتخاب کرده است. در ادامه متوجه خواهید شد اگر قصد خرید لپ تاپ سبک یا لپ تاپ مخصوص بازی یا امور روزمره دارید، باید کدام دسته از لپ‌تاپ‌های این برند را انتخاب کنید.

Asus از جمله برند هایی است که مدل‌های مختلف محصولات آن در بازار ایران یافت می‌شود. این برند طرفدارانش را معطل نکرده و محصولات جدیدش را خیلی زود وارد بازار ایران می‌کند.

اگر شما هم قصد خرید یکی از لپ تاپ های این برند را دارید، بهتر است دسته‌بندی لپ‌تاپ‌های Asus را بشناسید.

لپ‌تاپ‌های سری N و NX

لپ‌تاپ‌های این سری به لپ‌تاپ‌های MutiMedia ایسوس معروف هستند. نمایشگر لپ‌تاپ‌های N و NX نسبت به مدل‌های دیگر کیفیت بالاتری دارند. کیفیت صدای این سری هم خوب است . بنابراین می‌توان این سری را مخصوص افرادی دانست که به تماشای فیلم، بازی‌های سطح متوسط، و افرادی که نیاز به لپ تاپی برای انجام امور روزمره دارند، دانست.

لپ‌تاپ‌های سری G

این سری، از لپ‌تاپ‌های Gaming برند Asus محسوب می‌شوند. کارت گرافیک این سری معمولا قوی است و حجم ذخیره‌سازی بالایی هم دارد. بنابراین اگر اهل بازی هستید یا به لپ تاپی با گرافیک قوی نیاز دارید، Asus سری G کاملا مناسب شما است.

لپ‌تاپ‌های سری U

این لپ‌تاپ‌ها معمولا باریک و سبک هستند. اگر به‌دنبال لپ تاپی با وزن پایین و کاررایی خوب هستید این سری مخصوص شما است.

لپ‌تاپ‌های سری K

این لپ‌تاپ‌ها برای افرادی مناسب است که دائما دستگاه را با خود حمل می‌کنند. چراکه عمرباتری طولانی دارد. بنابراین اگر قصد خرید لپ تاپی دارید که مجبور نباشید دائما آن را شارژ کنید، سری K لپ‌تاپ‌های Asus را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

سری Eee PC های Asus

این سری جزو نوت بوک ها محسوب نمی‌شوند. در واقع این دسته جزو نت بوک های Asus هستند که معمولا در سایز 10 اینچ به پایین موجود هستند. این سری بیشتر مورد استفاده مدیران و کارمندانی است که نیاز دارند برای مشاهده ایمیل ها یا فایل‌های ساده خود، دائما نت بوک خود را با خود حمل کنند.

اگر قصد خرید یکی از لپ‌تاپ‌های Asus یا سایر برند ها را دارید، می‌توانید در قسمت نظرات، سؤال خود را مطرح بفرمایید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده