مشخصات سرفیس لپ تاپ ۶ لو رفت [به‌روزرسانی: ظاهراً اطلاعات فاش‌شده جعلی است]

سه‌شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۲
مطالعه 2 دقیقه
مدل تجاری سرفیس لپ تاپ ۶ از نمای جلو و پشت
مشخصات فاش‌شده‌ی سرفیس لپ‌تاپ ۶ تأیید می‌کند که این دستگاه از پردازنده‌ی موردانتظار اسنپدراگون ایکس الیت بهره می‌برد.
تبلیغات

به‌روزرسانی (۱۱ اردیبهشت): یک افشاگر خوش‌سابقه با انتشار پستی در ایکس اعلام کرد مشخصات فاش‌شده از سرفیس لپ تاپ ۶ جعلی است.

خبر اصلی (۱۰ اردیبهشت): مشخصات فنی فاش‌شده از نسخه‌ی مخصوص کاربران عادی سرفیس لپ‌تاپ ۶ نشان می‌دهد که این محصول در دو مدل ۱۳٫۵ اینچی و ۱۵ اینچی و با تراشه‌ی اسنپدراگون ایکس الیت عرضه خواهد شد.

ظاهراً جدیدترین لپ تاپ مایکروسافت با دو کانفیگ متفاوت از اسنپدراگون ایکس الیت دردسترس قرار می‌گیرد. X1E-84-100 و X1E-80-100 دو مدل از تراشه‌ی مذکور هستند؛ اما مشخص نیست که کدام‌یک قدرتمندتر است.

مشخصات فنی فاش‌شده از سرفیس لپ‌تاپ ۶
Jaybokhiria

احتمال دارد که سرفیس لپ‌تاپ ۶ نسخه‌ای مجهز به پردازنده اینتل داشته باشد و از مدل‌های Core Ultra 5 135H و Core Ultra 7 165H قدرت بگیرد.

گفته می‌شود مدل اسنپدراگون سرفیس لپ‌تاپ ۶ با ۸ و ۱۶ یا ۳۲ گیگابایت رم LPDDR5X و ۲۵۶ و ۵۱۲ یا یک ترابایت SSD در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت.

ظرفیت باتری سرفیس لپ‌تاپ ۶ فاش‌نشده است؛ اما ظاهراً مدل ۱۳٫۵ اینچی تا ۲۲ ساعت و مدل ۱۵ اینچی تا ۲۱ ساعت در استفاده‌های معمولی شارژدهی خواهند داشت.

مایکروسافت ۳۱ اردیبهشت سرفیس‌های جدید مجهز به اسنپدراگون ایکس الیت را معرفی خواهد کرد. باید دید قیمت لپ تاپ های مجهز به تراشه‌ی جدید کوالکام چقدر با سایر لپ‌تاپ‌ها تفاوت دارد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات