مقایسه‌ی سرفیس لپ تاپ 4 و مک بوک ایر در ویدئوی تبلیغاتی مایکروسافت

مقایسه‌ی سرفیس لپ تاپ 4 و مک بوک ایر در ویدئوی تبلیغاتی مایکروسافت

مایکروسافت در ویدئوی تبلیغاتی کوتاهی به مزیت‌های سرفیس لپ تاپ 4 نسبت‌ به مک بوک ایر اپل اشاره کرده است. این نخستین باری نیست که مایکروسافت در ویدئویی تبلیغاتی، محصولات اپل را هدف قرار می‌دهد.

سرفیس لپ تاپ ۴ (Microsoft Surface Laptop 4) جدیدترین عضو خانواده‌ی سرفیس محسوب می‌شود و در کانفیگ‌های مختلف با ابعاد و پردازنده‌های متفاوت در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد. مایکروسافت از همان ابتدا نشان داد به تولید لپ‌تاپ‌ باریک و سبک تمایل دارد و این سنت در سرفیس لپ تاپ 4 ادامه پیدا کرده است.

آن‌طور که ویندوز سنترال می‌نویسد، مایکروسافت در ویدئوی تبلیغاتی جدیدی سرفیس لپ تاپ 4 را مستقیما با مک بوک ایر اپل مقایسه کرده است. مایکروسافت طی چند وقت اخیر تبلیغاتی از خانواده‌ی سرفیس پخش کرده که در آن‌‌ها پسری نوجوان به قابلیت‌های برجسته‌ی سرفیس‌ها اشاره می‌کند.

این نوجوان در ویدئوی تبلیغاتی سرفیس لپ تاپ 4 حضور دارد و خواهرش نیز در ویدئو دیده می‌شود. این دو در ویدئوی تبلیغاتی به صفحه‌نمایش لمسی و درگاه USB-A سرفیس لپ تاپ 4 اشاره می‌کنند؛ دو مشخصه‌ای که مک بوک ایر اپل از آن‌ها بی‌بهره است. سرفیس لپ تاپ 4 درگاه USB-A و USB-C دارد؛ درحالی‌که مک بوک ایر صرفا به درگاه USB-C مجهز است. 

در ادامه می‌توانید ویدئوی تبلیغاتی سرفیس لپ تاپ 4 را مشاهده کنید:

تماشا در یوتیوب

منبع windowscentral
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده