لنوو مدل‌های جدید لپ‌ تاپ ThinkPad را معرفی کرد

لنوو مدل‌های جدید لپ‌ تاپ ThinkPad را معرفی کرد

مدل جدید لپ‌تاپ‌های ThinkPad لنوو از ماه مارس راهی بازار می‌شوند. این لپ‌تاپ‌ها شامل سری T، سری P و سری L می‌شوند.

به گزارش ورج، لنوو امروز مدل‌های جدیدی از سری ThinkPad معرفی کرد. این محصولات شامل مدل‌های به‌روزشده‌ی  X13 Yoga و X13 و مدل رده‌بالای سری T، مدل اقتصادی سری L و مدل موبایل سری P می‌شوند.

تمام این لپ‌تاپ‌ها با به‌روزرسانی سخت‌افزاری همراه بوده‌اند و با پردازنده AMD Ryzen 5000 و نسل ۱۱ پردازنده‌های اینتل راهی بازار می‌شوند. این لپ‌تاپ‌‌ها از وای-فای ۶ برخوردار هستند و برخی از مدل‌ها از 5G بهره می‌برند.

لپ‌تاپ X13 صفحه‌نمایشی با نسبت تصویر ۱۶:۱۰ دارد و در زمان چرخاندن آن فضای بیشتری در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. این لپ‌تاپ برای کسب‌وکارها مناسب است و باعث می‌شود که راحت‌تر چند کار را به‌صورت هم‌زمان انجام داد. لپ‌تاپ X13 از بلندگوهای دالبی استفاده می‌کند.

مدل جدید لپ‌تاپ‌های سری T شامل T14s،اT14i و T15 می‌شود. لپ‌تاپ T15 با پردازنده اینتل و مدل‌های T14s و T14 با پردازنده AMD راهی بازار خواهند شد. مدل‌های ارتقا پیدا‌کرده‌ی سری L شامل لپ‌تاپ‌های L14 و L15 می‌شوند که با پردازنده AMD عرضه می‌شوند و مدل‌های L14i و L15 با پردازنده اینتل در اختیار کاربران قرار می‌گیرند. مدل جدید لپ‌تاپ‌های سری P شامل P14s،اP14s i و P15s می‌شوند. این محصولات هم با پردازنده‌‌های جدید راهی بازار می‌شوند و به حسگر اثر انگشت مجهز شده‌اند.

تینک پد L15

قیمت و تاریخ عرضه این محصولات کمی گیج‌کننده است. بیشتر این لپ‌تاپ‌ها در ماه مارس با پردازنده AMD راهی بازار می‌شوند. البته لپ‌تاپ X13 یوگا در ماه آوریل راهی بازار می‌شود. لپ‌تاپ‌های سری T با قیمت پایه ۱۱۵۹ دلار راهی بازار می‌شوند و قیمت پایه لپ‌تاپ‌های سری L هم ۶۸۹ دلار در نظر گرفته شده است. لپ‌تاپ‌های سری P با قیمت پایه ۱۳۱۶ دلار عرضه می‌شوند و مدل X13 با پردازنده AMD با قیمت ۱۱۳۹ دلار و مدل اینتل با قیمت ۱۳۷۹ دلار عرضه می‌شود.

منبع theverge
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده