مایکروسافت نسخه ۱۵ اینچی سرفیس لپ‌تاپ 3 را تنها برای کاربران سازمانی با پردازنده اینتل عرضه می‌کند

مایکروسافت نسخه ۱۵ اینچی سرفیس لپ‌تاپ 3 را تنها برای کاربران سازمانی با پردازنده اینتل عرضه می‌کند

کاربران عادی سرفیس لپ‌تاپ ۱۵ اینچی را تنها می‌توانند با پردازنده‌ی AMD خریداری کنند؛ اما کاربران سازمانی امکان سفارش این دستگاه را با پردازنده‌ی اینتل دارند.

مایکروسافت طی هفته‌ی پیش از دستگاه‌های جدید سرفیس در شهر نیویورک رونمایی کرد؛ اما دستگاهی که وقت کمتری به آن اختصاص داده شد، مدل دیگری از سرفیس لپ‌تاپ ۳ است.

مقامات مایکروسافت طی رویداد سخت‌افزاری سرفیس، از دو مدل جدید سرفیس لپ‌تاپ ۳ رونمایی کردند که شامل یک لپ‌تاپ ۱۳.۵ اینچی با پردازنده‌ی نسل دهمی آیس ‌لیک «Ice Lake» اینتل و یک لپ‌تاپ ۱۵ اینچی با پردازنده‌ی سفارشی رایزن AMD که به‌موجب همکاری مایکروسافت و AMD توسعه داده شده است. اما نسخه‌ای دیگر از سرفیس لپ‌تاپ ۳ وجود دارد که از پردازنده‌ی آیس لیک اینتل استفاده می‌کند.

سرفیس لپ تاپ ۳ / surface laptop 3

مدل ۱۵ اینچی مبتنی بر پردازنده‌ی اینتل از طریق مجموعه‌ای از شرکای تجاری تأیید‌شده‌ی سرفیس در دسترس مشتریان سازمانی این شرکت قرار می‌گیرد. مایکروسافت از طریق این کانال‌ها لپ‌تاپ سرفیس ۱۵ اینچی مبتنی بر پردازنده‌ی AMD را در دسترس مشتریان تجاری قرار نمی‌دهد؛ بنابراین درصورتی که یک مشتری تجاری به سفارش سرفیس لپ‌تاپ ۱۵ اینچی مبتنی بر پردازنده‌ی AMD تمایل داشته باشد، می‌تواند آن را خارج از کانال‌های تجاری سرفیس خریداری کند.

طبف گفته‌ی مایکروسافت سرفیس لپ‌تاپ ۳ بالغ بر ۱۱/۵ ساعت عمر باتری خواهد داشت و با حداکثر ۳۲ گیگابایت رم به‌فروش خواهد رسید. مایکروسافت سرفیس لپ‌تاپ ۳ را در دو نسخه با پوشش آلکانترا و بدنه‌ی یکپارچه‌ی آلومینیومی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد داد. عرضه‌ی لپ‌تاپ جدید مایکروسافت از ۲۲ اکتبر (۳۰ مهر) آغاز خواهد شد.

برای مطالعه‌ی تمام اخبار مرتبط با رویداد مایکروسافت به این صفحه مراجعه کنید.
منبع zdnet
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده