سیستم عامل اندروید را بر روی نت‌بوک‌ اسوس خود نصب کنید

سیستم عامل اندروید را بر روی نت‌بوک‌ اسوس خود نصب کنید

در حالیکه نسخه 4.0 سیستم عامل پر طرفدار اندروید، هنوز برای بسیاری از گوشی ها و تبلت ها عرضه نشده است، سایت Android-x86 نوید عرضه غیر رسمی این نسخه از اندروید را برای نت‌بوک‌های اسوس را داده است. از این پس کاربران نت‌بوک‌های اسوس می‌توانند سیستم عامل اندروید نسخه ICS را دانلود کرده و بر روی نت‌بوک‌ خود نصب کنند. توجه کنید که قبل از نصب بهتر است از همه اطلاعات نت‌بوک‌ خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

چندی پیش، نسخه 4.0 سیستم عامل Android برای گوشی های Nexus S عرضه شد، ولی به دلیل شکایت زیاد کاربران در مورد هنگ و کرش کردن گوشی هایشان پس از نصب این نسخه، فرایند توسعه آن متوقف شد. این اتفاق برای کاربران تبلت 4 هسته ای اسوس ترنسفورمر پرایم نیز رخ داد.

اما کاربرانی که از نت‌بوک‌ های Asus استفاده کرده و نسخه 4.0 سیستم عامل اندروید را  روی آن نصب کرده اند، شکایتی از این سیستم عامل نداشته و فعلا از آن راضی هستند. 

اگر شما هم از نت‌بوک‌ اسوس استفاده می‌کنید؛ می‌توانید اندروید 4.0 مخصوص نت‌بوک‌ خود را از سایت Android-x86.org دانلود کرده و بر روی دستگاه خود نصب کنید و نظر خود را در مورد کارکرد نت‌بوک‌ اندرویدی خود در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع: SlashGear | لینک مطلب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده