لپ تاپ جدید Acer با دو صفحه نمایش به نام Iconia وارد بازار می شود

چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۸۹ - ۱۱:۵۶
مطالعه 2 دقیقه
لپ تاپ Iconia  با دو صفحه نمایش مجزا وارد بازار می شود. مزیت وجود دو صفحه نمایش این است که می تواند نیمی از متن یا تصویر را در صفحه بالایی و نیمی را در صفحه پایین بگنجاند. بدین ترتیب برای مشاهده یک سایت، نیاز به Scroll کردن زیادی ندارید. علاوه بر آن اگر اهل تجملات هستید، این دستگاه بسیار شیک مخصوص شماست.
تبلیغات

این روز ها خبر های زیادی از Acer می شنویم و هر بار نیز محصول جدیدی و جذابی به بازار ارائه می کنند. و اما این بار:

این لپ تاپ که دارای دو صفحه نمایش است و کیبورد فیزیکی ندارد ولی در عوض صفحه لمسی آن به کیبورد تبدیل می شود. LCD این صفحه نمایش براق است. اگر این لپ تاپ در مجاورت نور قرار گیرد و یا نور از بالا یا اطراف به آن بتابد، کمی نور را منعکس می کند. همان طور که می دانید صفحه نمایش این لپ تاپ لمسی است. Acer معتقد است صفحه لمسی این لپ تاپ بسیار خوب عمل می کند. به عقیده ما هم صفحه لمسی این لپ تاپ خوب است ولی استفاده از کیبورد این لپ تاپ کمی دشوار است. در واقع شما نمی توانید انگشتانتان را راحت روی این لپ تاپ قرار دهید.

Iconia_6

تصاویر زیر قسمتی از ویژگی های این لپ تاپ را نشان می دهد. در ادامه ویدئویی در مورد این لپ تاپ فوق العاده جذاب مشاهده می کنید و در صورتی که Spec این مدل را به دست آوریم اطلاعات فنی آن را در اختیار شما دوستان قرار خواهیم داد. اگر سرعت اینترنت شما خوب است به شما پیشنهاد میکنم حتما این ویدئو را مشاهده کنید. کار کردن با این لپ تاپ واقعا جالب است.

به روز شده در تاریخ 1389/08/03 ساعت 14:20

مشخصات فنی کوتاهی از این لپ تاپ بسیار زیبا را مشاهده می کنید:

OS: Windows 7 Home Premium -64 bitCPU: Intel Core i5-480M/560M/580MMemory: Up to 4GB of DDR3Display : یک جفت نمایشگر 14 اینچی لمسیResolution : 1366x768Graphic card: Intel HD Graphic -128 MB RAMOutPut: VGA , HDMIHard Drive: 320/500/640/750 GBWebcam: Acer CrystalEye -12080x1024Wifi: 802.11b/g/nBluetooth: 3.0 +HSباتری : 4 سلولیوزن : 6.18  Pound یا 2.8 کیلوگرمintegrated 3G WWAN, gigabit Ethernet

دو پورت USB 2.0 و یک جک USB 3.0 به همراه یک سال خدمات با این لپ تاپ ارائه می شود.

منبع : Engadget

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات