CES 2012: پرده برداری از اولترابوک، اسلیت و تبلت هیبریدی سونی در نمایشگاه

CES 2012: پرده برداری از اولترابوک، اسلیت  و تبلت هیبریدی سونی در نمایشگاه

اغلب برند های مطرح در نمایشگاه های CES از اولترابوک های خود رونمایی کردند. ولی ظاهرا سونی از این غافله عقب مانده و برای اینکه حرفی برای گفتن داشته باشد از طرح مفهومی اولترابوک خود پرده برداری کرده است. علاوه بر این سونی در این نمایشگاه از سایر طرح های مفهومی خود مانند Slate و تبلت هیبریدی خود نیز پرده برداری کرد. این محصولات همگی پشت شیشه قرار داشته و امکان استفاده و کار کردن با آنها وجود نداشت. به همین دلیل تنها مشخصات ظاهری آنها قابل بررسی بود.

با وجود اتمام نمایشگاه CES همچنان با اخبار داغ و جذاب این نمایشگاه مواجه می شویم. یکی از این خبر ها در مورد غرفه محصولات آتی و طرح های مفهومی سونی است.

Sony Vaio Ultrabook

sony-ultrabook-6اولترابوک سونی در سال 2012 وارد بازار جهانی خواهد شد. تا زمان عرضه این محصول، مشخصات دقیق آن مشخص نخواهد شد. همه آنچه از مشاهده این اولترابوک از پشت شیشه! می توان دریافت، این است که بدنه اولترابوک تخت بوده و رنگ زیبایی دارد. اولترابوک Vaio دارای پورت های VGA، USB 2.0 ، USB 3.0 ، Ethernet، HDMI و همچنین یک کارت خوان حافظه است.

sony-ultrabook-4

ظاهر این اولترابوک با ظاهر لپ تاپ های سری Z سونی تفاوت چندانی ندارد.

Sony Slate

sony-slate-3

Sony Slate یکی از محصولات نمایشگاه CES بود که ظاهر عجیبی داشت. Sony Slate در واقع تلفیقی است از تبلت و کیبورد لمسی که در واقع ظاهری مشابه All-in-one دارند. این تبلت دارای یک پایه است که می توان آن را خواباند و از دستگاه به عنوان تبلت استفاده کرد و یا می توان با قرار دادن تبلت در پایه، آن را به دستگاهی مشابه All in one تبدیل کرد.

sony-vaio-hybrid-dos2

Sony Hybrid Tablet

sony-hybrid-tablet-2

آخرین دستگاه مفهومی سونی که در غرفه سونی در CES مشاهده کردیم، تبلت هیبریدی سونی بود. این تبلت مانند Eee Pad Slider اسوس، دارای کیبوردی زیر دستگاه است که به صورت کشویی بیرون آمده و مشابه لپ تاپ قابل استفاده خواهد بود. قرار است همراه با این محصول یک قلم نوری نیز عرضه شود تا کاربران بتوانند از آن با قلم استفاده کنند.

نظر شما در مورد این طرح های مفهومی چیست؟ به نظر شما کدامیک از این محصولات به تولید نهایی خواهند رسید؟

منبع: TrustedReviews


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید