آیا سامسونگ تولید نت بوک ها را در سال 2012 متوقف می کند؟

شنبه ۵ آذر ۱۳۹۰ - ۱۴:۵۷
مطالعه 1 دقیقه
ظاهرا سامسونگ قصد دارد در سال 2012 تولید نت بوک ها را متوقف کند.
تبلیغات

طبق ایمیل دریافت شده از سامسونگ، نت بوک های 10.1 اینچی این شرکت در سال آینده ممکن است با اولترابوک ها جایگزین شوند.این ایمیل به دپارتمان بازرگانی این کمپانی ارسال شده و طبق آن، تولید نت بوک های 10.1 اینچی به دلیل کمک به رشد فروش اولترابوک های این کمپانی، در نیمه اول 2012 متوقف خواهد شد. در ادامه اطلاعات بیشتری در مورد این ایمیل که به اینترنت درز کرده را مشاهده می کنید.

اگر هنوز اطلاعات زیادی در مورد اولترابوک ها ندارید، مقاله "هر آنچه درباره اولترابوک ها باید بدانید" را مطالعه کنید تا با این محصول جدید و جذاب آشنا شوید.

فروش نت بوک ها به دلیل ورود تبلت ها و همچنین ورود اولترابوک ها به بازار جهانی، کاهش شدیدی یافته است. Ultrabook ها مجهز به پردازنده جدید اینتل و حافظه SSD بوده و وزن کمتری نسبت به نت بوک ها دارند.

علاوه بر این نت بوک ها تنها برای انجام کار های روزمره مفید هستند و قدرت زیادی ندارند. اگر بخواهید قیمت اولترابوک و نت بوک را مقایسه کنید، متوجه خواهید شد که نت بوک ها عموما قیمت مناسب تری نسبت به اولترابوک ها دارند.

  • سال 2012، مملو از اوترابوک ها

با توجه به کم شدن نت بوک ها به شما نیز توصیه می کنیم فعلا از خرید نت بوک ها صرف نظر کنید. تا کمتر از دو ماه دیگر مدل های مختلفی از اولترابوک ها وارد بازار شوند.

منبع: Techradar

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات