نرم‌افزار ایمیل آیفون به دسته‌بندی خودکار مجهز می‌شود

پنج‌شنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۲۵
مطالعه 1 دقیقه
نمایشگر آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس
اپل با بهره‌گیری از ویژگی‌های هوش مصنوعی در iOS 18 برنامه‌ی ایمیل آیفون را متحول و بیشتر شبیه‌به جیمیل می‌کند.
تبلیغات

درحالی‌که بسیاری منتظر شروع رویداد WWDC24 از روز دوشنبه‌ی هفته‌ی پیش‌رو هستند، افشاگری‌هایی از برنامه‌ی ایمیل گوشی آیفون منتشر شده است. اپل قصد دارد تا در این رویداد سیستم‌عامل‌های iOS 18، iPadOS 18، watchOS 11 و macOS 15 را معرفی کند. انتظار می‌رود iOS 18 با معرفی مجموعه‌ای گسترده از ویژگی‌های مفید هوش مصنوعی، برنامه‌ی ایمیل اپل را تقویت کند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط AppleInsider، ایمیل اپل در iOS 18 احتمالاً با دسته‌بندی خودکار معرفی شود که ایمیل‌ها را بر اساس نوع آن‌ها مرتب‌سازی می‌کند. دسته‌های از پیش تعریف شده ممکن است شامل تجارت، اخبار، تبلیغات، اجتماعی، تراکنش و سایر موارد باشد.

برای اولین‌بار، برنامه‌ی ایمیل در iOS 18 می‌تواند از پاسخ‌های هوشمند پشتیبانی کند که به کاربران امکان می‌دهد پیام‌های تولید شده‌ی خودکار را متناسب با متن مکالمه ارسال کنند. گفته می‌شود این ویژگی با سایر برنامه‌ها مانند Messages اپل نیز کار می‌کند.

iOS 18 قابلیت خلاصه‌سازی متن را به برنامه‌ی ایمیل و سایر بخش‌های سیستم می‌آورد و به کاربران امکان می‌دهد تا نسخه‌های کوتاه‌تری از متن وارد شده یا دریافتی را بخوانند.

برای ساده‌سازی بیشتر کار کاربران، ایمیل اپل در iOS 18 از تنظیمات لحن پشتیبانی خواهد کرد. بنابراین، ممکن است بتوانید از سیری بخواهید تا ایمیل شما را حرفه‌ای‌تر کند. همچنین انتظار می‌رود سیری نسبت‌به محتوای درون برنامه‌ای در کل سیستم آگاه‌تر شود و به آن امکان دهد وظایف پیشرفته را به‌طور مستقل انجام دهد.

گزارش منتشر شده بر اساس نسخه‌های داخلی iOS 18 است. این احتمال وجود دارد که برخی (یا همه) این ویژگی‌ها در نسخه‌ی عمومی گنجانده نشوند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات