قابلیت کاربردی Circle to Search احتمالاً به گوگل کروم می‌آید

چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۱۱
مطالعه 1 دقیقه
قابلیت Circle to Search گلکسی S24 اولترا
گوگل احتمالاً ویژگی جست‌وجو با کشیدن دایره را وارد مرورگر کروم خواهد کرد.
تبلیغات

قابلیت هوش مصنوعی Circle to Search پس از اینکه با استقبال چشمگیر کاربران در برخی از گوشی‌های اندرویدی مواجه شد، احتمالاً به‌زودی در نسخه‌ی دسکتاپ مرورگر کروم قرار خواهد گرفت.

پرچم جدیدی برای فعال‌کردن لنز (Enable Lens) در کانال آزمایشی Canary کروم مشاهده شده است. Circle to Search در مرورگر کروم ازطریق گوگل لنز عمل می‌کند و می‌توانید دور بخشی از دسکتاپ خود که می‌خواهید درباره‌ی آن جست‌وجو شود، با کشیدن دایره مشخص کنید. علاوه‌بر‌این، می‌توانید روی هر شیء کلیک کنید تا به‌صورت خودکار انتخاب شود.

هنوز امکان دردسترس قرار‌گرفتن ویژگی Circle to Search برای مرورگر دسکتاپ کروم تأیید نشده است؛ اما با‌توجه‌به اشتیاق گوگل در راه‌اندازی سریع‌تر این ویژگی برای همه، احتمالاً به‌زودی آن را مشاهده خواهیم کرد.

پیش‌از‌این، افرادی در انجمن داخلی کروم تغییرات جالبی را متوجه شدند که نشان می‌داد گوگل قابلیت Circle to Search را برای دسکتاپ توسعه داده است.

این ویژگی به‌قدری کاربردی است که مایکروسافت روی نسخه‌ی مشابهی از آن به‌ نام Circle to Copilot کار می‌کند و دکمه‌ی Visual search ممکن است در منو ابزار اسکرین‌شات مرورگر اج با عبارت Ask Copilot جایگزین شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات