صندلی گیمینگ ۱۴ هزار دلاری Predator Thronos Air ایسر در ایفا ۲۰۱۹ رونمایی شد

صندلی گیمینگ ۱۴ هزار دلاری Predator Thronos Air ایسر در ایفا ۲۰۱۹ رونمایی شد

ایسر در جریان نمایشگاه ایفا ۲۰۱۹ از نسل دوم صندلی‌های گیمینگ Predator Thronos با قیمت ۱۴ هزار دلار رونمایی کرد.

ایسر سال گذشته در جریان نمایشگاه ایفا ۲۰۱۸، صندلی مخصوص گیمینگ فوق‌العاده گرا‌ن‌قیمت Predator Thronos را معرفی کرده بود. همان‌طور که گیمرها انتظار داشتند، تایوانی‌ها امسال هم با دست پر به ایفا آمده‌اند.

صندلی گیمینگ جدید «پریدیتور ترونوس ایر» (Predator Thronos Air) اگرچه با برچسب قیمتی ۱۴ هزار دلاری خود همچنان خارج از محدوده‌ی بودجه‌ای بسیاری از کاربران است، اما نسبت به نسل پیشین خود که ۲۰ هزار دلار قیمت داشت، ارزان محسوب می‌شود.

ایسر برای کاهش‌دادن قیمت نسل جدید صندلی گیمینگ خود، موتور برقی موجود در دسته‌های صندلی را حذف کرده است؛ درنتیجه گیمرها از این پس باید ارتفاع دسته را به‌صورت دستی تنظیم کنند. همچنین قابلیت زاویه‌دادن به کل صندلی نیز از آن حذف شده است. به‌طور کلی تمام موتورهای برقی داخل صندلی به‌منظور پایین‌آوردن هزینه از آن حذف شده‌اند. 

صندلی گیمینگ ایسر / acer predator thronos air gaming chair

ترونوس ایر، از بدنه‌ای فولادی با جایگاه قرارگیری (یا به‌اصطلاح ماونت) سه مانیتور تشکیل شده است. جایگاه‌های قرارگیری موس و کیبورد و محل استراحت پا هم از قابلیت تنظیم موقعیت مکانی برخوردارند؛ اما همان‌طور که گفته شد، تمامی تنظیمات و تغییرات باید به‌صورت دستی انجام شود. 

صندلی گیمینگ جدید ایسر برخی ویژگی‌های نسل قبل را از دست داده است، اما درعوض قابلیت‌های جدیدی نیز با خود به‌همراه آورده است. ازجمله مهم‌ترین ویژگی‌های جدید پردیتور ترونوس ایر می‌توان به گوی‌های ماساژ اشاره کرد. همان‌طور که در ویدیوی معرفی صندلی دیده می‌شود، با فشردن دکمه‌ای خاص، دو گوی آبی‌رنگ شانه‌های گیمر را ماساژ خواهند داد. 

علاوه بر مدل پایه، ایسر گزینه‌های متعدد دیگری را نیز مانند «لرزشگیر»، «دوربین» و «محل قرارگیری هدست» برای مدل‌های سفارشی فراهم کرده است؛ که قیمت نهایی صندلی را بیش از پیش افزایش خواهد داد.

بنا به اعلام ایسر، پردیتور ترونوس ایر در سه‌ماهه‌ی پایانی سال جاری میلادی وارد بازار آمریکای شمالی و اروپا خواهد شد.

لوگوی زومجی

زومجی مرجع اخبار روز، نقد و بررسی بازی و فیلم و سریال و مکانی برای تبادل نظر گیمرها و دوستداران سینما است.

منبع techradar
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده