چگونه Activity Status را در اینستاگرام غیرفعال کنیم؟

دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۰
مطالعه 3 دقیقه
Activity Status را در اینستاگرام
در مقاله‌ی پیش رو یاد می‌گیرید که چطور وضعیت فعالیت خود را در اینستاگرام مخفی کنید.
تبلیغات

اینستاگرام محبوبیت زیادی در دنیا دارد و امکان ارتباط از طریق متن، عکس و فیلم را برای کاربران فراهم می‌کند. یکی از ویژگی‌های کاربردی آن، وضعیت فعالیت (Activity status) است که به کاربران اجازه می‌دهد تا از آخرین زمان ورود شخص مورد نظرشان به اپلیکیشن اینستاگرام مطلع شوند.

به‌عبارت دیگر، وقتی وضعیت فعالیت اینستاگرام شما فعال است، فالوورها و مخاطبین چت شما می‌توانند وضعیت آنلاین و آخرین زمان فعال‌بودن شما را ببینند. در ادامه بیان خواهیم کرد که چگونه آنلاین ‌بودن اینستاگرام را فعال کنید و در ادامه در راستای افزایش حریم خصوصی در اینستاگرام آن‌ را غیرفعال کنید.

نحوه روشن کردن Activity Status

  • وارد پروفایل خود شوید و روی منوی همبرگری در بالا سمت راست ضربه بزنید.
  • به پایین بروید و در بخش How others can interact with you گزینه‌ی Messages and story replies را انتخاب کنید.
  • روی Show Activity Status ضربه بزنید. در صفحه‌‌ی Activity Status، دکمه‌ی تغییردهنده‌ی وضعیت فعالیت اینستاگرام را برای حسابتان روشن کنید.
انتخاب منوی همبرگری در پروفایل اینستاگرام
انتخاب گزینه‌ Messages and story replies
انتخاب Show Activity Status
روشن کردن دکمه‌ تغییر دهنده‌ وضعیت فعالیت اینستاگرام (Activity Status)

نحوه خاموش کردن Activity Status

با دنبال‌کردن مراحل فوق می‌توانیم بفهمیم که چگونه آنلاین بودن اینستاگرام را غیرفعال کنیم. تنها کافی است دکمه‌ی تغییردهنده‌ی وضعیت فعالیت اینستاگرام را به حالت خاموش تغیر دهیم.

غیر فعال کردن Activity Status اینستاگرام

اگر برایتان مهم نیست که فالوورهایتان بفهمند چه‌ زمانی برای آخرین‌بار از اپلیکیشن اینستاگرام استفاده کرده‌اید، روشن نگه‌داشتن وضعیت فعالیت ضرری ندارد. از طرفی‌ دیگر، شاید حفظ حریم خصوصی برایتان مهم‌تر باشد که می‌توانید به سراغ خاموش‌کردن Activity Status بروید.

همچنین اگر به‌دلایلی به‌صورت موقت تمایلی برای فعالیت در اینستاگرام را ندارید، می‌توانید جهت دی اکتیو کردن اینستاگرام اقدام کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات