۷ دلیل برای استفاده از سرویس اینباکس گوگل

۷ دلیل برای استفاده از سرویس اینباکس گوگل

اپلیکیشن ایمیل اینباکس گوگل به اندازه کافی باهوش است که بتواند کارهایتان را سازماندهی کند. در این مطلب می‌خواهیم هفت مورد از ویژگی‌های مهم این سرویس را به شما معرفی کنیم. در ادامه مطلب با زومیت همراه باشید.

inbox bundle

مجموع ایمیل‌ها به صورت دسته‌بندی شده

در سرویس اینباکس می‌توان ایمیل‌هایی که مشابه یکدیگر هستند را در پوشه‌هایی به شکل مجموعه‌وار قرار داد. از جمله این مجموعه‌ها می‌توان به ایمیل‌های مرتبط به خرید، ایمیل‌های راهنما، اسناد مالی و برزورسانی‌های شبکه‌های اجتماعی اشاره کرد.

اینکه کدام ایمیل‌ها در کدام مجموعه قرار بگیرند را می‌توانید خود تعیین کنید. در این حالت ایمیل‌های خود را آنطور که می‌خواهید در اینباکس مشاهده خواهید کرد.

inbox like save

ذخیره لینک‌ها برای مراجعات بعدی

فرض کنید مطلب جذاب را در وب یافته‌اید اما زمان کافی برای خواندن آن ندارید. با اپلیکیشن کروم در گوشی‌های هوشمند یا افزونه مربوطه برای مرورگر تحت دسکتاپ کروم، می‌توان لینک‌های مورد نظر را برای مراجعات بعدی ذخیره کرد.

calendar task in inbox

تقویم و لیست وظایف در اینباکس

اینباکس شما را قادر می‌سازد تا یادآورهای خود را در این اپلیکیشن تنظیم کنید. همچنین حالا می‌توانید با این سرویس از رویدادهای آتی آگاهی یابید. علاوه بر این می‌توان ایمیل‌های مرتبط با هر رویداد را نیز به صورت دسته‌بندی شده در اختیار داشت.

Schedule emails to reappear

زمانبندی برای نمایش مجدد ایمیل‌ها

اگر نیاز به تایید ایمیل برای رزور هتل داشته باشید، و لازم نباشد که تا چند هفته دیگر این ایمیل را ببینید، می‌توانید با استفاده از اینباکس زمان مورد نظر را برای نمایش مجدد ایمیل تنظیم کنید. می‌توانید تعیین کنید که هر ایمیل در چه زمانی و حتی در چه مکانی برایتان نمایش یابد.

info cards

کارت‌های اطلاعاتی

برای برخی از ایمیل‌های خاص، مانند تاییدیه‌های مسافرتی، اطلاع‌رسانی‌های خریدها و بلیط‌ها، در سرویس اینباکس کارت‌هایی ساخته می‌شود که باعث می‌شود با یک نگاه مختصر بتوانید از کلیت همه آن‌ها آگاه شوید. حتی می‌توان بدون باز کردن پیام‌ها محتوای این کارت‌ها را مشاهده کرد.

At-a-glance newsletters

خبرنامه‌ها در یک نگاه

آیا شما هم از جمله افرادی هستید که روزانه خبرنامه‌های زیادی دریافت می‌کنید؟ اینباکس مهم‌ترین بخش هر کدام از این گونه ایمیل‌ها را برایتان نمایش خواهد داد و در صورت نیاز می‌توانید براحتی به متن کامل آن‌ها دسترسی داشته باشید.

Smart reminders and replies

یادآورها و پاسخ‌های هوشمند

زمانی که یک یادآور می‌سازید، گوگل به صورت خودکار نوع کاری که می‌خواهید انجام دهید را حدس می‌زند و همچنین اطلاعات کاربردی‌ را در مورد آن به شما نشان خواهد داد که از جمله این اطلاعات می‌توان به شماره تلفن‌ها و یا لینک‌‌ها اشاره کرد.

با استفاده از اپلیکیشن مورد بحث همچنین می‌توانید پاسخ ایمیل‌ها را با پاسخ‌های پیشنهادی، سریع‌تر ارسال کنید.

اگر شما هم از اینباکس استفاده می‌کنید بیشتر از کدام قابلیت این سرویس بهره می‌برید؟ همچنین در صورتی که ویژگی کاربردی دیگری درباره این اپلیکیشن‌ می‌شناسید لطفا‌ آن را از طریق بخش دیدگاه‌ها با زومیت و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.
منبع cnet
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده