این‌زون بادز رونمایی شد؛ ایرباد گیمینگ سونی با شارژدهی ۱۲ ساعته

سه‌شنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۰
مطالعه 2 دقیقه
ایرباد سونی این زون بادز / InZone Buds نمای کناری
سونی ایرباد گیمینگ جدیدی رونمایی کرده است که ۱۲ ساعت شارژدهی می‌کند و با چهار سَری سیلیکونی دردسترس قرار می‌گیرد.
تبلیغات

سونی اولین ایرباد بی‌سیم گیمینگش را با نام InZone Buds رونمایی کرد. قیمت هدفون سونی این‌زون بادز ۱۹۹٫۹۹ دلار است و این محصول به‌گونه‌ای طراحی شده که شارژدهی بهینه داشته باشد. سونی می‌گوید این‌زون بادز با هربار شارژ تا ۱۲ ساعت دوام می‌آورد و صداها را با کمترین تأخیر ممکن پخش می‌کند. عرضه‌ی هدفون جدید سونی از ماه آینده‌ی میلادی آغاز خواهد شد.

ایرباد سونی این زون بادز / InZone Buds با دانگل

براساس بیانیه‌ی مطبوعاتی سونی، هدفون تمام‌بی‌سیم InZone Buds از پلی استیشن ۵ و لپ تاپ و گوشی پشتیبانی می‌کند. در اکثر مواقع، باید هدفون را ازطریق دانگل USB-C به دستگاه مقصد متصل کنید. استفاده از این دانگل باعث می‌شود تأخیر به کمتر از ۳۰ میلی‌ثانیه برسد. این‌زون بادز سونی از استاندارد Bluetooth LE Audio نیز پشتیبانی می‌کند.

ایرباد سونی این زون بادز / InZone Buds مدل سفید

هدفون جدید سونی از صدای فراگیر ۳۶۰ درجه پشتیبانی می‌کند و با قابلیت‌های نرم‌افزاری مختلف دردسترس قرار می‌گیرد. به‌گفته‌ی سونی، Sound Field Optimization با عکس‌برداری از گوش کاربر ازطریق اپلیکیشن 360Spatial Sound Personalizer، پروفایل شنیداری شخصی برایش ایجاد می‌کند.

ایرباد سونی این زون بادز / InZone Buds از نمای جلو

سونی این‌زون بادز را به‌گونه‌ای طراحی کرده است که کاربر هنگام استفاده‌ی طولانی‌مدت اذیت نشود. به‌گفته‌ی سونی، هدفون جدید این شرکت فشار بسیار کمی به گوش کاربر وارد می‌کند و به‌همراه چهار سَری سیلیکونی در‌دسترس قرار می‌گیرد. سونی می‌گوید این‌زون بادز به معماری صوتی Dynamic Driver X مجهز است که قبلاً در ایرباد WF-1000X از آن استفاده شده بود.

این‌زون بادز به‌طور ویژه برای گیمرها ساخته شده است و گاهی‌ اوقات تجربه‌ی بهینه‌ای برای گوش‌دادن به موسیقی و مصارف غیرگیمینگ ارائه نمی‌دهد. این هدفون به حذف نویز فعال و قابلیت صدای محیطی نیز مجهز است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات