تصاویر ایرباد موردانتظار Sony XM5 فاش شد

پنج‌شنبه ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۵
مطالعه 2 دقیقه
هدفون Sony XM5 مدل مشکی تصویر فاش شده
تصاویر منتسب‌به WF-1000XM5 نشان می‌دهند جدیدترین هدفون تمام‌بی‌سیم سونی طراحی مدور دارد.
تبلیغات

محبوبیت قابل‌توجه WF-1000XM4 باعث شده است تولید نسل جدید ایرباد بی‌سیم سونی قطعی باشد. ایربادهای این خانواده محصولاتی رده‌بالا هستند و با بهترین‌های بازار رقابت می‌کنند. آن‌طور که Android Authority می‌نویسد تصاویر منتسب‌به WF-1000XM5 فاش شده است.

هدفون Sony XM5 از نمای نزدیک تصویر فاش شده

بر اساس تصاویر فاش‌شده، هدفون WF-1000XM5 سونی ابعاد کوچک‌تری نسبت‌به مدل قبل دارد و از طراحی مدور استفاده می‌کند. حفره‌ای که در ایرباد گوش چپ دیده می‌شود احتمالا میکروفون است.

برچسب روی هدفون سونی نشان می‌دهد که این محصول در چین تولید شده. ID کیس این هدفون با پرونده‌ای که سونی حدودا سه هفته پیش با محوریت یک «هدست استریوی بی‌سیم با پشتیبانی از قابلیت حذف نویز» ثبت کرده بود مطابقت دارد.

کیس هدفون Sony XM5 فاش شده

بدنه‌ی پلاستیکی کیس WF-1000XM5 به اندازه‌ی مدل مشکی WF-1000XM4 جذاب به نظر نمی‌رسد. احتمالا سونی بدنه‌ی این کیس را در مدل نهایی باکیفیت‌تر می‌کند. کیس WF-1000XM5 دارای درگاه شارژ دو پین است، درحالی‌که کیس مدل قبل درگاه سه پین داشت. برچسب روی کیس نشان می‌دهد که سونی قصد دارد سرعت شارژ کیس را بیشتر از نسل قبل کند.

بهترین هدفون های بی سیم در بازار ایران [شهریور ۱۴۰۲]
بهترین هدفون های بی سیم در بازار ایران [شهریور ۱۴۰۲]
مطالعه '17

آن‌طور که تصاویر نشان می‌دهند، کیس هدفون WF-1000XM5 سیم‌پیچ داخلی دارد تا از سیستم شارژ بی‌سیم (استاندارد Qi) پشتیبانی کند. کیس هدفون WF-1000XM4 نیز چنین قابلیتی دارد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات