ایرباد QuietOn 3 با قابلیت حذف نویز فعال خواب کاربران را بهبود می‌بخشد

دوشنبه ۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
QuietOn 3 ایربادی است که با قابلیت حذف نویز فعال خود به بهبود خواب کاربر کمک می‌کند.
تبلیغات

ایرباد QuietOn 3 با قابلیت حذف نویز فعال (ANC) خود از رقبایش گام فراتر گذاشته و به کاربران کمک می‌کند به خواب عمیق بروند؛ البته گفته می‌شود ویژگی مذکور به محیط نیز بستگی دارد. ایرباد QuietOn 3 نسخه کوچک‌تری نسبت به دو مدل قبلی خود است، اگرچه شباهت زیادی به QuietOn 2 دارد.

به گزارش گیزموچاینا، QuietOn 3 ایربادی است که توانایی کمک به کاربر برای خواب بهتر و عمیق‌تر را دارد، اما این محصول برخلاف هدفون‌های محبوب دیگر، نویز سفید تولید نمی‌کند. QuietOn 3 حتی برای بهتر کردن خواب کاربر به موسیقی آرام یا صداهای محیطی که برای ایجاد فضای آرامش‌بخش استفاده می‌شوند نیز نیازی ندارد.

ایرباد QuietOn 3

ایرباد QuietOn3 به‌سادگی صداهای با فرکانس پایین موجود در اطراف محیط خواب را حذف می‌کند؛ البته باید اشاره کرد که کاربر هنوز هم می‌تواند صداهایی مانند زنگ هشدار خود را بشنود. سیستم صوتی داخلی دستگاه توانایی حذف هر صدای اضافی که موجب به هم خوردن خواب می‌شود را دارد.

عملکرد QuietOn 3 بر خلاف اکثر ایربادهای ANC است و کارایی آن بسته به محیط و ماهیت الگوی خواب کاربر متغیر خواهد بود. از آن‌جایی که قیمت ایرباد ۲۳۹ دلار است، سؤال پیش می‌آید که آیا چنین قابلیتی ارزش برچسب قیمت در نظر گرفته‌شده را دارد، زیرا چندین ایرباد دیگر تولید شده‌اند که ویژگی مشابهی را ارائه می‌دهند و حتی ANC قدرتمندتری دارند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات