اپل به‌روزرسانی فرم‌ور ایرپاد را با پشتیبانی از کانورسیشن بوست منتشر کرد

اپل به‌روزرسانی فرم‌ور ایرپاد را با پشتیبانی از کانورسیشن بوست منتشر کرد

اپل آخرین به‌روزرسانی فرم‌ور هدفون‌های ایرپاد و بیتس را با پشتیبانی از قابلیت کانورسیشن بوست منتشر کرد.

به‌روزرسانی فِرم‌ور محصولات صوتی اپل همچون هدفون‌های ایرپاد و بیتس شامل رفع برخی اشکالات و بهبودهای جزئی است. این به‌روزرسانی همچنین شامل پشتیبانی از قابلیت حائز اهمیت Conversation Boost است که می‌تواند تأثیر بسزایی در بهبود مکالمات افراد کم‌شنوا داشته باشد.

قابلیت کانورسیشن بوست در خلال کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان اپل در خرداد سال جاری اعلام شد. از قرار معلوم، کانورسیشن بوست از فناوری پرتودیسی میکروفون و یادگیری ماشینی برای جداسازی صدای انسان استفاده می‌کند.

این ویژگی طوری تنظیم شده است که روی فردی تمرکز کند که مستقیما در مقابل کاربر صحبت می‌کند تا به موجب آن، تمرکز برای دارندگان ایرپاد پرو را در مکالمات رودررو آسان‌تر کند. این ویژگی همچنین می‌تواند نویزهای محیطی را که حواس کاربر را پرت می‌کند، فیلتر کند.

گفته می‌شود تقریبا تمامی دستگاه‌های جدید صوتی اپل فِرم‌ور نسخه 4A400 را دریافت می‌کنند. نسخه جدید به‌طور خودکار برای کاربران نصب می‌شود و هیچ مکانیزمی برای اعمال دستی به‌روزرسانی در دسترس نخواهد بود. گفته می‌شود زمانی که ایرپاد یا ایرپاد پرو در کیس شارژ و به دستگاه iOS متصل هستند، فِرم‌ور به‌صورت خودکار نصب خواهد شد.

کاربران ایرپاد می‌توانند فِرم‌ور فعلی را برای لوازم جانبی صوتی خود در برنامه تنظیمات بررسی کنند و گزینه General و سپس About را انتخاب و دستگاه مربوطه را از منو انتخاب کنند.

برای مطالعه‌ی تمام مقالات مرتبط با ایرپاد به این صفحه مراجعه کنید.
منبع APPLEINSIDER

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده