شیائومی جزئیات بیشتری از فلیپ بادز پرو اعلام کرد

شیائومی جزئیات بیشتری از فلیپ بادز پرو اعلام کرد

در آستانه‌ی معرفی فلیپ بادز پرو، شیائومی جزئیات بیشتری از این هدفون پرچم‌دار منتشر کرده است. ایرباد جدید شیائومی قابلیت حذف فعال نویز دارد و کیس آن به رنگ مشکی براق مزین شده است.

طبق شایعات، شیائومی فردا جدیدترین هدفون‌ توگوشی تمام‌بی‌سیم استریوی خود، می فلیپ بادز پرو (Xiaomi Mi FlipBuds Pro) را رونمایی می‌کند. فلیپ بادز پرو هدفون توگوشی پرچم‌داری است که از قابلیت حذف فعال نویز (ANC) پشتیبانی می‌کند. اخیرا چانگ چنگ، قائم‌مقام گروه تجاری شیائومی، جزئیات جدیدی درباره‌ی هدفون فلیپ بادز پرو منتشر کرده است.

به‌نوشته‌ی GSMArena،‌ هدفون فلیپ بادز پرو طراحی توگوشی دارد و از سَریِ لاستیکیِ تنظیم‌پذیر برخوردار است. فرم کیس شارژ این محصول بیضی‌شکل و به رنگ مشکی براق مزین شده است. چراغ LED کوچک روی کیس نیز وضعیت شارژ را نشان می‌دهد. 

اخیرا چند اسکرین‌شات نیز از منو تنظیمات هدفون اشاره‌‌شده‌ی شیائومی فاش شده است. در بخش تنظیمات، گزینه‌های مربوط به قابلیت صدای محیطی و قابلیت حذف فعال نویز را می‌بینیم. کاربر خواهد توانست هدفون را شخصی‌سازی کند تا با یک یا دو بار ضربه روی هدفون، کار خاصی انجام شود.

همچنین در‌صورت تمایل، می‌توانید در هر زمان فقط از یکی از دو هدفون استفاده کنید. فلیپ بادز پرو در حالت عادی می‌تواند پس از اینکه هدفون را از گوش درآوردید، پخش صدا را متوقف کند. قابلیت دیگری به فلیپ بادز پرو امکان می‌دهد به‌صورت خودکار تماس‌های ورودی را پاسخ دهد. 

هدفون جدید شیائومی می‌تواند برای دستیابی به بهترین عملکرد قابلیت حذف نویز بررسی کند که به‌خوبی در گوش کاربر جای گرفته است یا خیر. قابلیت Lost Mode ردیابی هدفون را ممکن می‌کند و حالت تأخیر اندک مخصوص انجام بازی است. گفته شده است هدفون فلیپ بادز پرو از کدک‌های AAC و SBC و aptX پشتیبانی می‌کند.

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده