درایور آدرنالین AMD 2020 با ۱۲ درصد بهبود عملکرد منتشر شد

جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
مطالعه 4 دقیقه
درایور آدرنالین ۲۰۲۰ AMD منتشر شده است و طبق ادعای این شرکت بهبود عملکرد ۱۲ درصدی را به‌دنبال دارد. برای اطلاع از جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

به‌روزرسانی درایور آدرنالین ۲۰۲۰ کارت‌های گرافیک AMD به‌تازگی عرضه شده‌ است. طبق گفته‌ی AMD، در این به‌روزرسانی شاهد ۱۲ درصد بهبود نرخ فریم و عملکرد کارت‌های گرافیک رادئون نسبت به درایور آدرنالین ۲۰۱۹ هستیم.

علاوه بر این بهبود شاهد تعدادی ویژگی جدید نیز در آدرنالین ۲۰۲۰ هستیم؛ از تکنیک دینامیک رزولوشن Radeon Boost گرفته تا فیلترهای رسانه‌ای DirectML برای افزایش ابعاد تصویر و کاهش نویز بصری به کمک یادگیری ماشین. در آخر شایان ذکر است که از رابط کاربری (UI) جدید این درایور نیز یاد کنیم. تصاویری از این رابط کاربری را در پایین مشاهده می‌کنید.

بهبود‌های صورت گرفته در درایور جدید آدرنالین AMD عبارت است از:

درایور آدرنالین ۲۰۲۰ شرکت AMD از این لینک فایل دریافت است. همچنین AMD ویژگی‌های جدید این درایور را در پستی در بلاگ خود به قلم وارن انگ منتشر کرده‌ است. وارن انگ سمت مدیریت بازاریابی محصولات این شرکت را برعهده دارد.

برای مثال برنامه AMD Link (که هم‌اکنون برای اندروید و iOS موجود است) هم‌اکنون نه‌تنها با وای‌فای که با اتصال اینترنت 4G/5G نیز کار می‌کند. این برنامه به کاربران اجازه استریم بازی‌های از پی‌سی خود به موبایل در هرکجا را فراهم می‌آورد.

مطالب مشابه

نظرات