معرفی نسل جدید پاورهای سری V کولرمستر

چهارشنبه ۱ مهر ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۰
مطالعه 2 دقیقه
کولرمستر  پاور‌های سری V جدید خود را که به لطف طراحی سه‌بعدی مدار، از پایدار‌ترین و بهینه‌ترین پاورها در رده‌ی خود هستند، معرفی کرد. پاورهای سری V کاملا ماژولار بوده و از استاندارد 80Plus Gold/Platinum بهره می برند. اعضای این خانواده عبارتند از : V550, V650, V750, V850, V1000 و V1200که جوابگوی طیف وسیعی از مصرف کنندگان خواهند بود.
تبلیغات

در طراحی 3D Circuit همه کابل های اضافی حذف شده تا ارتباط بخش های مختلف به راحت‌ترین شکل ممکن انجام گیرد و از هر گونه اتصال ناخواسته و اختلال نیز جلوگیری شود که این امر باعث پایداری بیشتر خروجی این پاور می‌شود. همچنین با استفاده از طراحی 3D Circuit حرارت کمتری تولید می شود و در نتیجه پاورهایی که از این فناوری استفاده می‌کنند دمای کمتری خواهند داشت .

این پاورها که به فن‌های Silencio-FP کولرمستر مجهز شده‌اند، حتی در شرایط بار ۱۰۰ درصدی پاور نیز کم صدا خواهند ماند. خازن‌های ۱۰۰٪ ژاپنی 105C هم تضمین طول عمر و سلامت بالای پاور و قطعات هستند که در کنار دیگر بخش‌های این پاور به هدایت انرژی الکتریکی به بخش‌های مصرفی و پر اهمیت رایانه‌ی شما در حین سنگین‌ترین بازی‌ها و پردازش‌ها پایداری می بخشند. محصولات این گروه از پاور های کولرمستر بطور کامل ماژولار بوده و از کابل های نواری و اصطلاحا تخت استفاده می‌کنند که به بهتر شدن ظاهر سیستم می انجامد؛ همچنین طراحی کم حجم تر این کابل ها باعث شده تا در جریان هوای درون کیس نیز تداخل ایجاد نکنند.

فناوری LLC, DC to DC هم باعث جریان الکتریکی مداوم و بی نقص می‌شود و استاندارد 80PlUS Gold و Platinum کسب شده توسط این سری نشان از کیفیت و بهینگی بالای این پاورها دارد. پاور های کولر مستر با گارانتی آواژنگ در بازار ایران عرضه می شوند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات