مایکروسافت دو کیبورد لمسی و فیزیکی را برای تبلت‌ جدید خود معرفی می‌کند

سه‌شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۱ - ۰۹:۱۶
مطالعه 2 دقیقه
مایکروسافت در کنفرانس امروز خود علاوه بر دو تبلت 10.6 اینچی Surface، دو کیبورد نیز معرفی کرد تا کاربرانی که سروکارشان دائما با صفحه‌کلید است بتوانند از تبلت‌ خود نهایت بهره را ببرند. یکی از این صفحه کلید‌ها لمسی و دیگری فیزیکی است. صفحه کلید لمسی مایکروسافت که Touch Cover نام دارد، چندلمسی بوده و به اعتقاد مایکروسافت تایپ کردن بر روی آن بسیار راحت‌تر از تایپ کردن بر روی صفحه شیشه‌ای تبلت است. تبلت فیزیکی عرضه شده نیز Type Cover نام دارد که ضخامت بیشتری نسبت به صفحه کلید لمسی دارد. در ادامه گالری تصاویر، رنگ‌های مختلف و ویژگی‌های این دو صفحه کلید را مشاهده می‌کنید.

Touch Cover، صفحه کلید لمسی مایکروسافت

استفان سینوفسکی در کنفرانس مایکروسافت اعلام کرد :

Touch Cover از طریق یک کانکتور مغناطیسی به تبلت متصل می‌شود. جالب است بدانید این صفحه کلید به میزان فشاری که در بروی محل دکمه‌ها و ترک‌پد آن وارد می‌کنید حساس است. به اعتقاد مایکروسافت، این ویژگی سرعت تایپ کردن را بالا می‌برد.

هنوز در مورد اینکه این صفحه کلید همراه با تبلت Surface عرضه می‌شود و یا کاربران باید آن را به عنوان یک ابزار جداگانه تهیه کنند، صحبتی نشده است.

تاچ کاور در 5 رنگ مختلف به بازار عرضه خواهد شد.

Type Cover، صفحه کلید فیزیکی مایکروسافت

مایکروسافت فکر همه جا را کرده است. برای آن دسته از کاربرانی که با کیبورد لمسی راحت نیستند نیز یک کیبورد فیزیکی کامل عرضه کرده است.

این کیبورد کمی از نسخه لمسی ضخیم‌تر بوده و با اتصال آن به تبلت، حدود 5 میلیمتر به ضخامت دستگاهتان افزوده خواهد شد.

استفان سینوفسکی در مورد این صفحه کلید گفته است:

[widgetkit id=125]

هنوز اطلاعاتی در مورد قیمت و زمان عرضه محصول اعلام نشده است.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود