ماوس لمسی لاجیتک مدل M600 مخصوص Windows 7 با قیمت 70 دلار

ماوس لمسی لاجیتک مدل M600 مخصوص Windows 7 با قیمت 70 دلار

ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که محصولات لمسی در آن کاربرد زیادی پیدا کرده‌اند. لپ‌تاپ‌ها، تلفن های هوشمند، تبلت ها و بسیاری از لوازمی که همه روزه استفاده می‌کنیم مجهز به صفحه های لمسی هستند. به‌همین‌دلیل، ما به این تکنولوژی به‌شدت عادت کرده ایم. نظر شما در مورد استفاده از ماوس های لمسی و زیبا چیست؟ لاجیتک بر این باور است که کاربران از ماوس های لمسی استقبال می‌کنند. به‌همین‌دلیل، ماوس لمسی و بدون دکمه M600 را برای طرفدارنش معرفی کرده است.

m600touchmouse-0لاجیتک در ماوس M600، همه دکمه ها را حذف کرده و به جای آن از تکنولوژی لمسی بهره برده است. البته اپل پیش‌تر ماوس بدون دکمه ای را با نام Magic Mouse عرضه کرده بود ولی M600 لاجیتک مخصوص کاربران سیستم عامل ویندوز 7 است.

ابعاد M600 لاجیتک معادل 111.3 در 64.3 در 29.2 میلی‌متر است. برای اسکرول کردن با این ماوس تنها کافی است انگشت خود را روی قسمت بالایی ماوس بکشید.

M600 که به صورت بی سیم به کامپیوتر یا لپ تاپ ویندوزی متصل می‌شود، با فرکانس 2.4 گیگاهرتز کار می‌کند. محل کلیک چپ و راست این ماوس می‌تواند برای کاربران دست چپ نیز عوض شود. یک باتری کوچک برای این ماوس می‌تواند سه ماه کار کند. جزئیات بیشتر را در وب سایت لاجیتک مشاهده کنید.

لاجیتک اعلام کرده که قیمت ماوس مذکور که آخر ماه جاری عرضه می‌شود، 69.9$ دلار در بازار جهانی خواهد بود.

منبع: Gizmag

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده