سنهایزر با هدفون‌های Ubranite به مقابله با Beats می‌رود

سنهایزر با هدفون‌های Ubranite به مقابله با Beats می‌رود

برخی از دوستداران موسیقی علاقه دارند تا هدفون‌های مورد استفاده صداهای بم یا به‌اصطلاح Bass را با شدت بیشتری پخش کند، از این‌رو کمپانی سنهایزر برای جلب رضایت این افراد، سری جدید هدفون‌های خود را با نام Ubranite معرفی کرد که در اندازه‌های مختلف برای قرارگرفتن روی گوش یا پوشش دادن کل گوش طراحی و تولید شده‌اند.

سنهایزر عنوان کرده که این هدفون‌ها را برای افرادی که دوست‌دارند تا صداهای Bass پررنگ‌تر بوده و حال و هوای کلوب‌های موسیقی را به آن‌ها منتقل کند با در نظر گرفتن سلامت گوش تولید کرده است. سنهایزر محصول جدید خود را به‌همراه ریموت، استیل ضد‌زنگ به‌همراه لولا‌هایی برای جمع‌شدن هدفون‌ها، پوشش پارچه‌ای قسمت نگه‌دارنده‌ی هدفون، روگوشی‌های نرم و اسلایدرهای آلومینیومی برای تنظیم محل هدفون‌ها روانه‌ی بازار خواهد کرد. کمپانی سنهایزر این محصولات را با استفاده بهترین مواد طراحی کرده و تولید کرده است که براساس ادعای این کمپانی بسیار فراتر از نمونه‌هایی است که توسط کمپانی‌هایی چون Beats و سایر رقبای موجود در بازار روانه‌ی بازار شده است. سنهایزر برای پوشش سلایق مختلف، محصول خود را در رنگ‌بندی‌های متنوعی روانه‌ی بازار کرده است که کاربران اندروید، iOS‌ و ویندوزفون می‌توانند از بین آن‌ها انتUbranite XL با قیمتی برابر ۲۴۹ دلار در سه‌ماهه‌ی چهارم سال جاری میلادی روانه‌ی بازار خواهد شد.

HeadphoneInt

 سنهایزر علاوه بر هدفون‌های سری Ubranite نسل جدیدی از هدفون‌های سری Momentum را نیز معرفی کرد که پیش‌تر شامل هدفون‌های با سایز معمولی برای قرار گرفتن روی گوش و همچنین هدفون‌هایی برای پوشش دادن کل سطح گوش بود، اما هم‌اکنون سنهایزر سری جدیدی از این هدفون‌ها را در مدل توگوشی روانه‌ی بازار خواهد کرد. این سری از هدفون‌ها را می‌توان برای انواع گجت‌های ویندوزفونی، اندروید و iOS از بین انواع مدل‌های پلی‌کربنات و استیل ضد‌زنگ سفارش داد که همگی از کابل‌های پهن که مانع از گره خوردن می‌شود، بهره می‌برند. این سری از هدفون‌های Momentum با قیمتی برابر ۹۹ دلار در سه‌ماهه‌ی چهارم سال جاری میلادی روانه‌ی بازار خواهد شد.

کلیه اخبار و مقالات مرتبط با نمایشگاه را در صفحه‌ی zoomit.ir/ifa-2014 دنبال کنید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید