همه کاره HP اجسام را به صورت سه بعدی Scan می کند و دو بعدی پرینت می گیرد

دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۸:۳۷
مطالعه 1 دقیقه
TopShot LaserJet اچ پی مدل Pro M275 اجسام را به صورت سه بعدی اسکن می کند و به صورت دو بعدی پرینت می گیرد. مصرف اصلی این پرینتر برای افرادی است که قصد دارند جنسی را بفروشند و برای نمایش ظاهر اصلی آن، نیاز به اسکنر سه بعدی دارند. در ادامه مشخصات فنی و ویدئویی از عملکرد این پرینتر را مشاهده می کنید.
تبلیغات

به عقیده HP اسکن کردن اجسام به صورت سه بعدی می تواند تصویر صحیح و درستی از ظاهر اصلی آنها نمایش دهد. TopShot نامی است که HP برای پرینتز های All-in-One خود در نظر گرفته است. این دستگاه ها علاوه بر پرینت گرفتن می توانند اسکن هم بکنند. در این دستگاه یک دوربین با رزولوشن بالا کار گذاشته شده که 6 تصویر از جسم مورد نظر می گیرد. سه تا از این عکس ها با فلش و سه تا از آنها بدون فلش گرفته می شوند. M275 همچنین می تواند از اطلاعات کاغذی، کپی بگیرد.

از ترکیب این عکس ها یک تصویر سه بعدی از جسم حاصل می شود.

این پرینتر از ویژگی های ePrint و AirPrint پشتیبانی می کند. شما می توانید به وسیله LCD این پرینتر آنچه را اسکن می کنید ببینید. بنابراین بدون نیاز به کامپیوتر، اسکن کنید و کپی پرینت بگیرید. هنوز اچ پی قیمت دقیق این محصول را مشخص نکرده است. در ادامه ویدئوی HP در مورد معرفی این محصول را مشاهده می کنید.

منبع: Enagdget

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات