تماشا کنید: نگاه نزدیک زومیت به اکسپریا XZ و X کامپکت سونی

تماشا کنید: نگاه نزدیک زومیت به اکسپریا XZ و X کامپکت سونی

سونی در نمایشگاه IFA 2016 جدیدترین پرچمدار خود را با نام اکسپریا XZ معرفی کرد. نماینده‌های زومیت در محل نمایشگاه نگاه نزدیکی داشتند به این گوشی هوشمند. برای تماشای این ویدیو، با زومیت همراه باشید.

سونی نیز بالاخره پرچمدار به حق خود را معرفی کرد. اکسپریا XZ با بدنه‌ی فلزی، پردازنده‌ی قدرتمند و دوربین توانمند خود به رقابت با رقبایی می‌پردازد که چندین ماه است در این رده از بازار حضور دارند و سهم زیادی از آن را مال خود کرده‌اند. 

سونی طراحی جدیدترین گوشی‌های خود را تغییر داده و دیگر شاهد لبه‌های تیز نیستیم و اکنون غول فناوری ژاپن از انحنا در طرفین گوشی استفاده کرده است. این سبک از طراحی که پیش‌تر شاهد آن در گوشی‌های لومیا شرکت نوکیا بودیم، اولین نکته‌ای است که پس از مشاهده‌ی XZ جلب توجه می‌کند. سونی همواره در تولید بدنه‌ی گوشی‌های خود، از مواد با کیفیتی استفاده می‌کرده است. این روند در اکسپریا XZ نیز ادامه دارد و این گوشی از بدنه‌ای تمام فلزی برخوردار است؛ بدین ترتیب دیگر شاهد باقی ماندن لک اثرات انگشت در روی بدنه نخواهیم بود.

در بخش سخت‌افزار نیز اکسپریا XZ به راحتی تمام نیاز‌های کاربران را برآورده خواهد کرد. پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۲۰ در کنار ۳ گیگابایت، عملکرد روانی را به همراه دارد و شاهد هیچ‌گونه لگ و تاخیر نیستیم. سونی در بخش نمایشگر نیز از نمونه‌ی 1080P استفاده کرده است. این در حالی است که تمامی رقبای اکسپریا XZ از نمایشگر‌های با رزولوشن QHD بهره می‌برند.

نمایندگان زومیت در نمایشگاه IFA 2016 نگاه نزدیکی به پرچمدار سونی داشتند. در ادامه شما را به تماشای ویدیوی نگاه نزدیک زومیت از اکسپریا XZ سونی دعوت می‌کنیم.

لینک دانلود 720P  |   لینک دانلود 360P |    لینک شاتل

اکسپریا ایکس زد امروز در ایران رونمایی نیز رونمایی شد.

منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده