خبر خوب برای طرفداران کنسول بازی سه بعدی Nintendo 3DS

خبر خوب برای طرفداران کنسول بازی سه بعدی Nintendo 3DS

نینتندو دو خبر خوب برای دو دسته از طرفدارانش دارد. یک دسته کاربرانی که هنوز 3DS نخریده اند ولی قصد خرید آن را دارند و دسته دیگر کاربرانی که قبلا 3DS را تهیه کرده اند. در واقع یکی از روش های تبلیغاتی شرکت های بزرگ این است که زمانیکه فروش آنها تا حدودی کم شود چند پیشنهاد خوب به مشتریان خود می دهند تا مجددا فروش خود را بالا ببرند. در ادامه این دو پیشنهاد را اعلام می کنیم.

همان طور که می دانید نینتندو 3DS در حال حاضر در بازار ایران با قیمت 475 هزار تومان موجود است. البته این کنسول در بازار جهانی 250 دلار قیمت دارد ولی با توجه به شرایط کشور ما، 3DS در بازار پایتخت با این قیمت گزاف به فروش می رسد.

Nintendo اعلام کرده قیمت 3DS در ژاپن از 25000 Yen به 15000 Yen کاهش خواهد یافت و در امریکای شمالی نیز قیمت این محصول از 245 دلار به 169 دلار کاهش می یابد.

بنابراین اگر هنوز 3DS تهیه نکردید صبر کنید تا این کاهش قیمت روی محصولات نینتندو اعمال گردد و سپس کنسول بازی مورد علاقه خود را تهیه کنید.

و اما اگر این کنسول را تهیه کرده اید، بهتر است بدانید که نینتندو اعلام کرده به افرادی که تا کنون Nintendo 3DS خریداری کرده اند بازی های رایگانی اهدا خواهد کرد.

اگر تجربه استفاده از این کنسول را دارید، پیشنهاد و نظر خود را در مورد آن در قسمت نظرات، اعلام بفرمایید.

منبع: En.akihabaranews

لوگوی زومجی

زومجی مرجع اخبار روز، نقد و بررسی بازی و فیلم و سریال و مکانی برای تبادل نظر گیمرها و دوستداران سینما است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده