با خرید Wii2 صاحب کنسول دستی با صفحه نمایش 6 اینچ خواهید شد

دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۰ - ۱۵:۰۲
مطالعه 2 دقیقه
Nintendo قرار است کنسول بازی جدید خود را در نمایشگاه E3 معرفی کند. طبق اخبار دریافت شده، کنسول جدید Nintendo که فعلا Wii2 نامیده شده، دارای کنترلر هایی با صفحه نمایش 6 اینچی و باتری قابل شارژ است. کنترلر Wii2 در واقع یک کنسول دستی قابل حمل است که به شما این امکان را می دهد بدون نیاز به کنسول Wii2 و یا با فاصله از آن با این کنسول دستی بازی کنید. بنابراین اگر قصد خرید کنسول بازی دارید عجله نکنید و ادامه مطلب که در مورد ویژگی های جدید Wii2 است را مطالعه کنید.
تبلیغات

Nintendo پروژه جدید (Wii2) خود را تحت عنوان Project Cafe دنبال می کند. Nintendo با ارائه کنسول Wii ، بازی های مفرحی برای کاربرانش فراهم کرده است. ولی این کنسول برای بازی های سنگین و جنگی مانند Call of Duty یا gears of War طراحی نشده است و کنسول های Xbox 360 و PS3 در اجرای این نوع بازی های موفق تر بوده اند.

Wii2 چه ویژگی های خاصی دارد؟

Full HD 1080P Support

Wii قدیمی امکان پخش بازی و ویدئو با کیفیت 1080P را نداشت. Wii2 قابلیت پخش این رزولوشن را دارد ولی هنوز خبر دقیقی از قابلیت پخش سه بعدی از طریق این کنسول به دست نیامده است.

کنترلرهای جدید

کنترلر های Wii2 به تنهایی کنسول محسوب می شوند، البته کنسول دستی قابل حمل.

علاوه بر این در بعضی از بازی ها نباید نگران این باشید که رقیب شما، قسمت های محرمانه بازی یا رموز بازی شما را ببیند. چراکه این قسمت ها تنها در صفحه نمایش 6 اینچی کنترلر شما قابل رویت است. در واقع کنترلر های Wii2 علاوه بر اینکه کنسول بازی هستند، تکمیل کننده Wii2 نیز هستند.

گرافیک بسیار قوی

علاوه بر قابلیت پخش تصاویر 1080P و احتمالا 3D، گفته شده گرافیک Wii2 از PS3 و Xbox 360 قوی تر است. طبق این اخبار باید منتظر عرضه یک کنسول بسیار جذاب از Nintendo باشیم. بنابراین اگر قصد خرید کنسول دارید، تا هفته دیگر و نمایشگاه E3 صبر کنید تا ببینید کنسولی که Nintendo قرار است به بازار عرضه کند، چه ویژگی هایی دارد.

منبع: Thetechjournal

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات