شایعاتی در مورد قیمت و مشخصات Nintendo Wii2

شایعاتی در مورد قیمت و مشخصات Nintendo Wii2

در حالی شایعات زیادی در مورد نسل جدید کنسول بازی Wii منتشر می‌شود که مایکروسافت و سونی اعلام کردند نسخه جدید کنسول‌های Xbox و PS3 تا سال 2014 عرضه نخواهد شد. در ادامه برخی از شایعات منتشر شده در مورد مشخصات 2 Wii را بررسی می‌کنیم.

شایعاتی در مورد Wii جدید که ما آن را Wii2 نامیده ایم، در بسیاری از سایت‌ها درج شده است. این محصول در نمایشگاه E3 که در ماه June برگزار می‌شود، به‌طور رسمی از طرف Nintendo معرفی خواهد شد.

این شایعات نشان می‌دهد Wii جدید بازی ها را در رزولوشن 1080P نمایش می‌دهد. خبر های دریافت شده همچنان حاکی از این است که قیمت Wii2 از 350$ تا 400$ دلار خواهد بود. Wii2 توسط شرکت Foxconn و در اواسط اکتبر به بازار عرضه خواهد شد.

براساس شایعات، آنچه در ورژن جدید Wii به کار برده شده، معماری AMD R700 GPU است نه تکنولوژی AMD Fusion. پردازنده Wii2 از پردازنده PS3 پیشرفته تر است. با وجود تراشه IBM PowerPC سه هسته‌ای در Wii2، این دستگاه بیشتر مشابه Xbox 360 خواهد بود البته با Clock Speed سریع‌تر.

از نظر اندازه Wii جدید بیشتر شبیه به Xbox خواهد بود. ظاهراً Wii جدید با نام Stream به بازار عرضه خواهد شد. نینتندو اصرار دارد مشخصات Wii2 تا پیش از اعلام رسمی مخفی بماند. به همین علت فعلا باید به اخبار شایعات اطمینان کنیم.

لوگوی زومجی

زومجی مرجع اخبار روز، نقد و بررسی بازی و فیلم و سریال و مکانی برای تبادل نظر گیمرها و دوستداران سینما است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده