Nintendo به زودی کنسول جدید خود را معرفی می کند

Nintendo به زودی کنسول جدید خود را معرفی می کند

پیش‌تر در مورد شایعه کاهش قیمت کنسول Nintendo خبر دادیم و اعلام کردیم که قیمت این کنسول بازی تا ماه دیگر ممکن است به 150$ دلار کاهش یابد. اکنون علت بروز این شایعات مشخص شده است، چراکه ظاهرا Nintendo قصد دارد کنسول جدید Wii را (احتمالا با نام Wii2) به بازار عرضه کند.

تقریبا 5 سال از عرضه کنسول بازی نینتندو که بیشتر خانه ها آن را مهمان تلویزیون‌های خود کردند می‌گذرد. کاربران این کنسول با این فکر که به‌جای بازی با انگشتان دستشان روی کلید ها می‌توانند با حرکت بازو و پای خود بهترین اوقات را داشته باشند، این کنسول را خریداری کردند. اکنون پس از گذشت 5 سال و عرضه کنسول‌های جدید، نینتندو نیز تصمیم به Update محصول خود کرده است.

به‌نظر شما Wii جدید چه ویژگی خارق‌العاده ای خواهد داشت؟ آیا می‌توان با این کنسول، بازی‌های سه‌بعدی بدون عینک انجام داد؟(مانند Nintendo 3DS) ، البته پاسخ این سؤال حتما منفی است ولی شما از Wii جدید چه انتظاری دارید تا باز هم بتواند در بازار با PS3 Move و Kinect رقابت کند؟

پاسخ این سؤال در June یعنی حدودا دو ماه دیگر در نمایشگاه E3 مشخص خواهد شد و احتمالا در سال ۲۰۱۲ به بازار عرضه خواهد شد. ولی تمام ویژگی‌هایی که به کنسول اضافه می‌شود، بر قیمت دستگاه تأثیر گذار است. شاید نینتندو ، دسته های بازی را حذف کند و به‌جای آن‌ها از کلاه خود، لباس مخصوص و پروژکتورهای خاص استفاده کند و شاید هم از ویژگی‌های سه‌بعدی در دستگاه جدید خود استفاده کند. نظر شما درباره کنسول جدید نینتندو چیست و آیا در آینده آن را نسبت به PS3 و Kinect برتر می دانید؟

منبع : Slashgear

لوگوی زومجی

زومجی مرجع اخبار روز، نقد و بررسی بازی و فیلم و سریال و مکانی برای تبادل نظر گیمرها و دوستداران سینما است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده