آیا این پلی استیشن 4 است؟

آیا این پلی استیشن 4 است؟

سونی قصد دارد که حدودا سه هفته بعد یک کنفرانس اختصاصی را برگزار کند. از تبلیغات و شواهد می‌توان فهمید که در این رویداد محصول مهمی معرفی خواهد شد. منابع معتبری نیز اعلام کرده‌اند که پلی‌استیشن 4 در این رویداد رونمایی می‌شود. در ادامه این خبر خاکستری با زومیت همراه باشید.

سونی به‌تازگی اعلام کرده که در 20 فوریه سال جاری (2 اسفندماه 91) رویدادی اختصاصی مرتبط با پلی استیشن برگزار خواهد کرد. به‌نظر می‌رسد در این رویداد شاهد معرفی نسل بعدی کنسول‌ بازی این کمپانی ژاپنی باشیم. سونی طی توئیتی اعلام کرد که رویداد 2013 به ما این امکان را می‌دهد تا «آینده را ببینیم» و یک تیزر ویدئویی که آن را می‌توانید در زیر مشاهده کنید، به ما یک دید کلی از این رویداد را می‌دهد. این ویدئو درواقع نمایشی از نشانه‌ها و نمادهای همیشگی دکمه‌های پلی‌استیشن است. به هر حال باید 3 هفته دیگه باید صبر کنیم تا ببینیم در این رویداد چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

بنا به گفته‌های مایکل پچر، تحلیلگر دنیای صنعت، سونی تعداد سرمایه‌گذارانی که برایشان دعوتنامه می‌فرستد را گسترش داده و رویداد پیش‌ رو از همیشه شلوغ‌تر خواهد بود. نمی‌توانیم با اطمینان بگوییم که در این رویداد پلی ‌استیشن 4 رونمایی خواهد شد اما از شواهد و قرائن می‌توان فهمید که شاهد ارائه محصول مهمی خواهیم بود. تا پیش از این توئیت سونی همه فکر می‌کردند که سونی کنسول بازی خود را در نمایشگاه E3 معرفی خواهد کرد. کاز هیرایی، مدیرعامل سونی قبلا اشاره کرده بود که ممکن است باز هم سونی روند قبلی در رقابت را پیش بگیرد، یعنی ابتدا شاهد ارائه محصولات رقبا باشد و سپس با ارائه محصولی قدرتمندتر بازار را تسخیر کند. پلی استیشن 3 یک سال پس از ایکس ‌باکس 360 ارائه شد که به سونی این امکان را داد تا با حوصله بیشتری به رقابت با کنسول قدرتمند مایکروسافت بپردازد.

سونی سابقه این را دارد که محصولاتش را پیش از E3 رونمایی کند. پلی ‌استیشن ویتا در 27 ژانویه ۲۰۱۱ معرفی گردید. پس اگر در 20 فوریه شاهد ارائه نسل بعدی کنسول‌های خانگی سونی بودید چندان هم تعجب نکنید، چون وال‌استریت ژورنال هم اعلام کرده که این رویداد به معرفغی پلی‌استیشن 4 اختصاص خواهد یافت. هر چند که حدس ما این است که این بار هم سونی مایکروسافت را شگفت‌زده خواهد کرد!

لوگوی زومجی

زومجی مرجع اخبار روز، نقد و بررسی بازی و فیلم و سریال و مکانی برای تبادل نظر گیمرها و دوستداران سینما است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده