بازی استارفیلد بسته‌های الحاقی بیشتری دریافت می‌کند

دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۰۰
مطالعه 1 دقیقه
صورت یک زن و دو فضانورد به همراه یک ربات بالای یک سیاره
کارگردان بازی استارفیلد گفت که این بازی امسال و سال‌های آینده بسته‌های الحاقی بیشتری دریافت خواهد کرد.
تبلیغات

بازی موردانتظار استارفیلد که استودیو بازی‌سازی بتسدا آن را توسعه داده‌، قرار است با انتشار بسته‌ی الحاقی جدیدی به نام Shattered Space، داستان و دنیای خود را گسترش دهد. این بسته‌ی الحاقی که قرار است در سال ۲۰۲۴ منتشر شود، داستان مرموز خاندان Va'ruun را در شهری مرموز به‌تصویر می‌کشد و بازیکنان را به سیاره‌های جدید و جنگیدن با دشمنان بیگانه دعوت می‌کند.

تاد هوارد، کارگردان بازی، در جدیدترین مصاحبه‌ی خود بیان کرد که Shattered Space به‌طور سنتی ساخته شده و شباهت زیادی به بسته‌ی الحاقی Far Harbor بازی Fallout 4 دارد. همچنین، اعلام کرد که پس از Shattered Space، بسته‌های الحاقی دیگری نیز منتشر خواهند شد.

هاوارد تأیید کرد که Shattered Space تنها بسته‌ی الحاقی پولی برای Starfield نخواهد بود و درحال‌حاضر، این تیم روی دومین بسته الحاقی بزرگ بازی کار می‌کنند. او خاطرنشان کرد که این تیم به‌طور طبیعی روی به‌روزرسانی رایگان نیز کار خواهد کرد؛ هرچند مطمئن نیست که رویه‌ی به‌روزرسانی‌های شش هفته یک بار که در سال ۲۰۲۴ دنبال می‌شد، در سال ۲۰۲۵ نیز ادامه یابد.

این کارگردان باتجربه افزود که با احیای اخیر سری Fallout، بازی‌های استودیو بازی‌سازی بتسدا بسیار محبوب هستند و ماه گذشته بیش از ۲۵ میلیون بازیکن در تمام بازی‌های این شرکت حضور داشتند که بیشترین آمار کاربران برای بازی استارفیلد است. از زمان معرفی بازی استارفیلد پنج سال گذشته است و بالاخره امسال برای کنسول ایکس باکس و کامپیوتر شخصی منتشر شد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات