رئیس ایکس‌باکس تأیید کرد: بازی‌های بیشتری برای PS5 منتشر می‌شوند

دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۵
مطالعه 1 دقیقه
لوگوی ایکس باکس روی کنسول ایکس باکس سری ایکس
با تأیید رئیس ایکس‌باکس، به‌زودی شاهد انتشار بازی‌های بیشتری برای کنسول‌های بازی رقیب خواهیم بود.
تبلیغات

فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌ باکس، تأیید کرد که تعداد بیشتری از بازی‌های ایکس‌باکس برای کنسول‌های دیگر مانند پلی استیشن ۵ و نینتندو سوییچ منتشر خواهند شد. مایکروسافت اوایل سال ۲۰۲۴ اعلام کرد که چهار بازی انحصاری ایکس‌‌باکس برای PS5 و نینتندو سوییچ منتشر می‌شوند.

اسپنسر در گفت‌وگو با IGN گفت: «تعهد ما به کاربران ایکس‌باکس این است که فرصتی داشته باشند تا بازی را خریداری کنند یا به اشتراک بگذارند. شما بازی‌های بیشتری از ما را روی پلتفرم‌های دیگر خواهید دید و ما این را به‌عنوان یک مزیت برای باز‌ی‌های در حال ساخت می‌بینیم.»

تأیید انتشار بازی‌های بیشتر روی پلتفرم‌های رقیب چند ماه پس از آن صورت می‌گیرد که اسپنسر هرگونه تغییر در استراتژی بخش ایکس‌باکس را تکذیب کرده بود. او اوایل سال جاری میلادی هنگام انتشار چهار بازی برای کنسول‌های رقیب گفت که این موضوع تغییری در استراتژی بنیادی ایکس باکس ایجاد نمی‌کند.

مایکروسافت دیشب در جریان رویداد بزرگ خود از بازی‌های جدید ایکس‌باکس رونمایی کرد. با این حال، کلمه‌ی «انحصاری» چیزی بود که در کنفرانس دیشب از زبان هیچ‌یک از مدیران ایکس‌باکس شنیده نشد.

اسپنسر اشاره‌ای نکرد که چه بازی‌هایی در آینده برای کنسول‌هایی غیر از ایکس‌باکس منتشر می‌شوند؛ اما ممکن است بازی‌هایی مانند ایندیانا جونز و Great Circle در بین گزینه‌ها باشند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات