تریلر هیجان‌انگیز بازی ایندیانا جونز منتشر شد؛ تاریخ عرضه هنوز مشخص نیست [تماشا کنید]

یک‌شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۰۰
مطالعه 1 دقیقه
پوستر بازی Indiana Jones and the Great Circle شامل شخصیت‌های بازی
تریلری از بازی مورد انتظار Indiana Jones and the Great Circle در جریان رویداد ایکس‌باکس به نمایش در آمد.
تبلیغات

در جریان رویداد ایکس‌باکس، تریلری تازه از بازی بعدی ایندیانا جونز با عنوان Indiana Jones and the Great Circle منتشر شد؛ با‌این‌حال، تاریخ انتشار این بازی که توسط سازندگان سری ولفنشتاین توسعه داده می‌شود، هم‌چنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

در تریلر به نمایش درآمده، ایندیانا جونز با صداپیشگی تروی بیکر را می‌بینیم که در صحنه‌هایی یادآور فیلم‌های این شخصیت داستانی، از دست نیروهای نازی‌ فرار می‌کند. شخصیتی به نام جینا با بازی آلساندرا ماستروناردی در تریلر معرفی شد که همراه با ایندیانا جونز، به کشفیاتی در هیمالیا می‌پردازند.

داستان Indiana Jones and the Great Circle بین رویداد‌های «مهاجمان صندوق گمشده» و «آخرین جنگ صلیبی» اتفاق می‌افتد. ماجراجویی ایندیانا جونز در این بازی حول محور رویارویی او با نیروهایی شوم برای کشف حقیقتِ «دایره‌ی بزرگ» می‌چرخد و بازیکنان را در سفری دور دنیا با خود همراه می‌کند.

با‌اینکه تریلر نمایی کلی از بازی به طرفداران نشان داد؛ اما تاریخ انتشاری برای آن مشخص نکرد. مایکروسافت و ماشین گیمز (MachineGames) تنها به این نکته اشاره کردند که Indiana Jones and the Great Circle برای انتشار در سال جاری میلادی برنامه‌ریزی شده است. شایعات حاکی از عرضه‌ی بازی مورد بحث در نوامبر (آبان و آذر) هستند.

بازی Indiana Jones and the Great Circle برای ایکس‌ باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد. کاربرانی که دارای اشتراک گیم‌پس هستند، می‌توانند از روز اول عرضه به آن دسترسی داشته باشند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات