جزئیات اولین مینی‌گیم GTA 6 لو رفت

سه‌شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۰
مطالعه 1 دقیقه
GTA VI | GTA 6
در جدیدترین اطلاعات منتشر‌شده از GTA VI، دو مینی‌گیم از این بازی موردانتطار لو رفته است.
تبلیغات

شایعات GTA VI انگار تمامی ندارند. با فرض اینکه جدیدترین اطلاعات کشف‌شده از این بازی ویدئویی درست باشند، احتمالاً این خبر خوشایند گیمرها خواهد بود.

بیش از یک دهه از انتشار GTA V در سال ۲۰۱۳ برای کنسول بازی پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ می‌گذرد. این عنوان آخرین بازی از سری بازی‌های محبوب راک‌استار، یعنی GTA محسوب می‌شود. پس از سال‌ها اخبار و شایعات، بالاخره راکستار گیمز با انتشار اولین تریلر رسمی، GTA VI را به جهانیان نشان داد.

در جدیدترین شایعه از بازی، اکنون ادعا شده که یکی از مینی‌گیم‌های جدید در GTA VI ماهی‌گیری خواهد بود. با‌این‌حال، به‌نظر می‌رسد که بسکتبال سه نفر علیه سه نفر نیز یکی دیگر از مینی‌گیم‌ها باشد.

کاربری مرموز ردیت مقادیر زیادی از اطلاعات ادعایی GTA 6 را در این انجمن منتشر کرده است. درحال‌حاضر، این گزارش‌ها تأیید نشده‌اند. گیمرها در بازی‌های قبلی از‌جمله GTA V می‌توانستند بسکتبال را تا سطح پایه بازی کنند؛ اما این مینی‌گیم در GTA VI هم‌رده‌ی بازی گلف در GTA V خواهد بود.

Grand Theft Auto VI در زمان نگارش این مطلب تاریخ انتشار مشخصی ندارد؛ اما راک‌استار انتشار آن را در سال ۲۰۲۵ تأیید کرده است. این بازی ابتدا برای کنسول بازی سونی و کنسول بازی مایکروسافت مدل‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس منتشر خواهد شد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات