اگر در Call of Duty تقلب کنید، بازی به‌صورت خودکار بسته می‌شود!

جمعه ۲۹ دی ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۰
مطالعه 1 دقیقه
بازی call of duty
اگر اکتیویژن تشخیص دهد بازیکنان Call of Duty تقلب می‌کنند، با تاکتیک جدیدش آن‌ها را به‌طور خودکار از بازی خارج می‌کند.
تبلیغات

اکتیویژن طی سال‌های گذشته با روش‌های مختلف با افراد متقلب در Call of Duty مقابله کرده است. جدیدترین تاکتیک این شرکت افرادی را هدف قرار می‌دهد که هنگام بازی از ابزارهای غیرقانونی برای ایجاد شرایط نابرابر استفاده می‌کنند.

تیم ضد تقلب Ricochet می‌گوید وقتی سیستم‌های امنیتی این شرکت بازیکنان متقلب Call of Duty را شناسایی کند، به‌سادگی بازی بسته می‌شود. در این روش هیچ ترفند هوشمندانه‌ای مثل شبیه‌سازی بازیکن واقعی در نبردها وجود ندارد و بازی به‌طور خودکار بسته خواهد شد.

گروه Ricochet اشاره می‌کند استفاده‌ی مکرر از ابزارهای تقلب می‌تواند به اعمال محدودیت‌های بیشتر روی حساب کاربری گیمرها منجر شود.

ایده‌ی پشت تاکتیک جدید اکتیویژن برای مقابله با افراد متقلب در Call of Duty این است که شرایط بازی برای همه یکسان باشد. ویژگی Aim Assist در درجه‌ی اول برای گیمرهای کنسول بازی پلی استیشن، کنسول بازی ایکس باکس، کنسول بازی نینتندو و سایر کنسول‌ها و همچنین افرادی که از کنترلر استفاده می‌کنند طراحی شده است تا دقت بیشتری را که ماوس در کامپیوترهای شخصی ارائه می‌دهد، جبران کند و در نتیجه شرایط برای همه‌ یکسان باشد.

تلاش جدید اکتیویژن برای جلوگیری از تقلب گیمرهای Call of Duty همه‌ی مشکلات این بازی را رفع نمی‌کند، اما قطعاً بر کاهش اقدامات غیرقانونی برای ایجاد شرایط نابرابر تأثیر خواهد داشت.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات