کنسول استیم دک اسفندماه عرضه می‌شود

پنج‌شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
براساس اعلام رسمی ولو، کنسول دستی استیم دک از اوایل اسفندماه امسال روانه‌ی بازار می‌شود. مدل پایه‌ی این کنسول ۳۹۹ دلار قیمت دارد.
تبلیغات

طبق اطلاعیه‌ی رسمی ولو، ارسال اولین ایمیل‌های حاوی لینک فروش این کنسول از ساعت ۲۱:۳۰ روز ۲۵ فوریه (۶ اسفند) به‌وقت تهران آغاز می‌شود. این ایمیل‌ها در ابتدا برای کاربرانی ارسال می‌شود که پیش‌تر دستگاه را برای خود رزرو کرده‌اند. خریداران حداکثر ۷۲ ساعت زمان دارند با پرداخت قیمت کامل نسخه‌ای از کنسول که پیش از آن رزرو کرده بودند، سفارش نهایی خود را ثبت کنند.

به‌نوشته‌ی زومجی، اولین کنسول‌های آماده‌شده از ۲۸ فوریه (۹ اسفند) و سفارش‌های بعدی نیز به‌ترتیب هفتگی و با آماده‌شدن دستگاه‌های بیشتر برای خریداران ارسال خواهد شد. ولو می‌گوید به‌زودی استیم دک را دردسترس کارشناسان رسانه‌های معتبر قرار می‌دهد تا آن را بررسی کنند. محدودیت‌ انتشار بررسی رسانه‌ها از تاریخ ۲۵ فوریه و با عرضه‌ی عمومی این دستگاه برداشته خواهد شد.

طبق تأیید ولو مراحل آزمایش و ارزیابی نرم‌افزاری و سخت‌افزاری استیم دک همچنان ادامه دارد و توسعه‌دهندگان در تلاش‌اند تا بهترین تجربه‌ی بازی‌های کتابخانه‌ی استیم کاربران را در محیطی جدید مهیا کنند. در این مدت، قابلیت‌ها و امکانات ریزودرشت دیگری مانند پشتیبانی از سیستم‌های ضدتقلب بازی‌های آنلاین به این پلتفرم اضافه شده است و همچنان برنامه‌هایی برای اضافه‌کردن دیگر قابلیت‌ها ادامه دارد.

مقاله‌های مرتبط:

  نسخه‌ی ۶۴ و ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایتی کنسول قابل‌حمل Steam Deck به‌ترتیب با قیمت ۳۹۹ و ۵۲۹ و ۶۴۹ دلار عرضه خواهد شد. ناگفته نماند نسخه‌ی ۶۴ گیگابایتی این دستگاه از حافظه‌ی ذخیره‌سازی eMMC و دیگر نسخه‌ها از حافظه‌ی پرسرعت SSD استفاده می‌کند.

  تبلیغات
  داغ‌ترین مطالب روز
  تبلیغات

  نظرات

  تبلیغات