قابلیت جدید والو برای اجرا بازی‌ها روی PC و استریم آن‌ها روی هر دستگاه و هر مکانی

قابلیت جدید والو برای اجرا بازی‌ها روی PC و استریم آن‌ها روی هر دستگاه و هر مکانی

با این ویژگی کاربران می‌توانند بازی‌ها را روی PC خود اجرا و آن را ازطریق اینترنت روی هر دستگاه و در هر مکانی استریم کنند.

به‌گزارش ورج، شرکت والو در حال گسترش قابلیت به‌اشتراک‌گذاری بازی‌ها با گیمرهای مختلف در محیط خانه است. یکی از این روش‌ها معرفی اپلیکیشن اسیتم لینک برای لینوکس بود که باعث می‌شد بازیکنان بتوانند بازی خود را از روی کامپیوتر  ازطریق شبکه‌ی خانگی روی دستگاه‌های مختلف استریم کنند.

نسخه‌ی لینوکس بدین‌معنا خواهد بود که می‌توانید بازی‌های خود را روی دستگاه‌هایی هم استریم کنید که از لینوکس استفاده می‌کنند. از‌جمله‌ی این دستگاه‌‌ها می‌توانیم به تلویزیون‌های مختلف اشاره کنیم. البته این اپلیکیشن برای اندروید و iOS و حتی Rasberry Pi هم منتشر شده است.

شرکت والو امروز به‌روزرسانی بزرگی برای ویژگی ریموت‌پلی منتشر کرده است که باعث می‌شود کاربران بتوانند بازی را روی کامپیوتر خود اجرا و ازطریق اینترنت آن را روی سیستم‌های دیگر استریم کنند. با این قابلیت در هر مکانی می‌توانید بازی دلخواهتان را با دوستا‌ن خود تجربه کنید.

والو هفته‌ی پیش ویژگی دیگری معرفی کرده بود که با آن می‌شد بازی را با فرد فاقد اکانت استیم تجربه کرد. در‌حال‌حاضر، می‌توانید بازی مدنظرتان را با هر تعداد کاربری بازی کنید که حساب کاربری استیم ندارند؛ اما این ویژگی در آینده، تنها به یک کاربر محدود می‌شود.


منبع theverge

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید