تعریف و تمجید فیل اسپنسر از دسته دوال سنس پلی استیشن 5

تعریف و تمجید فیل اسپنسر از دسته دوال سنس پلی استیشن 5

فیل اسپنسر در مصاحبه اخیر خود با The Verge، دوال سنس را تحسین می‌کند و می‌گوید شرکت‌ها باید از یکدیگر الهام بگیرند.

یک نسل دیگر شروع شد و کنسول‌های جدید دراختیار کاربران قرار گرفت. هرکدام از این کنسول‌ها نقاط ضعف و قوت خود را دارند. درحالی‌که بحث به‌اصطلاح «جنگ کنسولی» بین برخی از کاربران داغ است، فیل اسپنسر (رئیس بخش ایکس باکس مایکروسافت) به ‌خاطر یکی از ویژگی‌های پلی استیشن 5، این کنسول را مورد تحسین قرار داده است.

کنترلر ایکس باکس سری ایکس و اس تفاوت آن‌چنانی با نسل گذشته ندارد و شاهد اضافه شدن ویژگی‌هایی است که با ساختار Backward Compatibility مایکروسافت برای کنسول خود هم‌خوانی دارد. بااین‌حال سونی سیاست دیگری در دستور کار خود قرار داد و شاهد معرفی یک کنترلر کاملا جدید به‌ نام دوال‌سنس بودیم. دسته پلی استیشن 5 ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد و فیل اسپنسر در مصاحبه اخیر خود با The Verge، به تحسین این کنترلر پرداخته است. همچنین اعلام کرده که شرکت‌ها و توسعه‌دهنده‌ها در این صنعت باید از یکدیگر الهام بگیرند؛ همانند زمانی‌که آن‌ها از کنترلر Wii الهام گرفتند و کینکت را خلق کردند.

اسپنسر دراین‌باره می‌گوید: «من واقعا به کاری که سونی با کنترلر دوال سنس انجام داده است، احترام می‌گذارم. نه صرفا برای .. خوب، نباید بگویم برای ویژگی‌های خاص کنترلر، بلکه به دلیل چیزی ورای این ویژگی‌های خاص [برای کاری که سونی با کنترلر جدیدش انجام داده است به آن‌ها احترام می‌گذارم.] همه در این صنعت باید از یکدیگر الهام بگیرند؛ می‌خواهد یک مدل تجاری مثل گیم پس، تکنولوژی ساخت یک کنترلر یا کنترلر Wii باشد؛ موردی که ما و سونی برای ساخت کینکت و Move از آن استفاده کردیم.»

کنترلر دوال سنس به ‌لطف تریگرهای تطابقی و حسگرهای لمسی، ویژگی‌های بسیار خوبی دراختیار سازنده‌ها و کاربران قرار می‌دهد و باید منتظر بمانیم و ببینیم در آینده بازی‌سازان Third Party به چه شکل از این ویژگی‌ها استفاده خواهند کرد.  قیمت PS5 و قیمت ایکس باکس سری ایکس در ایالات متحده ۴۹۹ دلار مشخص شده است.

لوگوی زومجی

زومجی مرجع اخبار روز، نقد و بررسی بازی و فیلم و سریال و مکانی برای تبادل نظر گیمرها و دوستداران سینما است.

منبع zoomg
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده