احتمال مجهز شدن نینتندو سوییچ پرو به نمایشگر mini LED

چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
بر اساس شایعاتی که اخیرا درباره‌ی نینتندو سوییچ پرو منتشر شده است، این دستگاه احتمالا به نمایشگر mini LED مجهز خواهد کرد.
تبلیغات

نینتندو در سال ۲۰۱۷ کنسول جدید، نوآورانه و مورد انتظار خود را روانه بازار کرد. وظیفه اصلی نینتندو سوییچ زدودن خاطرات بد کنسول WiiU از ذهن گیمرها و به‌خصوص طرفداران قدیمی و سرسخت نینتندو بود؛ مسئولیتی که به‌خوبی توانست از آن سربلند بیرون بیاید و با ارائه‌ی بازی‌های متنوع و باکیفیت، فروش فوق‌العاده‌ای برای نینتندو به ‌ارمغان آورد. به‌طور کلی محصولات این شرکت توانسته‌‎اند طرفداران بسیاری به دست آوردند و اکنون سال‌ها است که بسیاری از گیمرها از کنسول‌های ساخته‌شده توسط این شرکت استفاده می‌کنند.

اخبار متنوعی درباره‌ی محصولات این شرکت در فضای مجازی منتشر می‌شود و اکنون مدتی است که شایعات زیادی از نسل جدید نینتندو سوییچ، سایت‌های خبرگزاری فناوری را پر کرده‌اند. درنتیجه احتمالا اطلاع دارید که مدتی است شایعات زیادی حول نسخه جدید و بهبودیافته نینتندو سوییچ تحت عنوان نینتندو سوییچ پرو به ‌گوش می‌رسد. حتی اخباری منتشر شد که نینتندو از توسعه‌دهندگان خود خواسته است آثار خود را برای اجرا با رزولوشن 4K آماده کنند.

کنسول نینتندو سوییچ
مقاله‌های مرتبط:

  ‌نظر می‌رسد تب‌وتاب کنسول احتمالی نینتندو سوییچ پرو همچنان زیاد است؛ چراکه در جدیدترین اخبار بازی، ساعاتی پیش گزارشی منتشر شد که نینتندو در نظر دارد برای تأمین صفحه‌نمایش‌ این کنسول، به‌جای همکاری با دو شرکت شارپ و JDL که وظیفه ساخت صفحه‌نمایش‌ نینتندو سوییچ فعلی را بر عهده دارند، با شرکت تایوانی Innolux Corporation مشارکت کند. این مسئله می‌تواند برای گیمرها یک خبر خوب محسوب شود؛ زیرا بر اساس آن، فناوری جدیدی به نمایشگر این کنسول اضافه خواهد شد.

  براساس گزارش منتشرشده، دلیل این کار جایگزینی صفحه‌نمایش LCD 720P فعلی با پنل Mini-LED جدید است. این پنل علاوه ‌بر اینکه باعث می‌شود روشنایی، کنتراست و کیفیت تصویر بهتری ارائه شود، طول عمر باتری دستگاه را بهبود می‌بخشد.

  تمام این صحبت‌‌ها، شایعات و حدس‌وگمان‌هایی بیش نیست؛ اما با توجه ‌به تمام گزارش‌هایی که در این چند وقت اخیر منتشر شده است، می‌توان حداقل با اطمینان از تلاش نینتندو برای بهبود کیفیت صفحه‌نمایش نسخه جدید کنسول نینتندو سوییچ خبر داد. 

  اگر شما هم از طرفداران نینتندو و کنسول سوییچ هستید، بیشتر دوست دارید چه مواردی در کنسول پرو بهبود پیدا کنند؟ لطفا نظرات خود را با زومیت به اشتراک بگذارید.

  تبلیغات
  داغ‌ترین مطالب روز

  نظرات

  تبلیغات